P5GD1-PRO Terug Flashen

Pagina: 1
Acties:

  • CodeConnected
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 05-11-2025
Hallo...

Mijn systeem:
Mobo: P5GD1-PRO
Cpu: 3.0ghz(1Mb L2 cach)
geheugen: 2X512(kingston)
Videokaart: Club 3d 6600


Ik heb een probleem. Ik heb vanmorgen mijn bios Geflasht. Ik heb dat gedaan omdat er een bug in mijn oude bios zat de Q-fan werkte niet en omdat ik Net een nieuwe Zalman cooler heb dacht ik dat ga ik eens proberen. Dus ik ging van bios versie 1007 naar 1012. Het ging helemaal perfect. Dus ik stel alles weer in zoals ik normaal ook had. Ik clock mijn cpu over naar 3.6 ghz en ik zet Q-fan ook aan enzovoort. Dus ik sla alles op en ik start de computer op nieuw op komt hij niet door de Boot heen(hij ziet het geheugen hij ziet mijn Dvd spelers maar mijn HD's niet daar stopt hij) Dus ik start de computer op nieuw zegt ie CPU overclocking vailt.

Ik zet hem weer op 3.0 en hij start wel op. en wat blijkt de Q-fan werkt nog steeds niet :P .Dus ik wil hem weer terug flashen naar 1007. Maar als ik dat wil doen met AFUDOS zegt ie dat mijn BIOS te nieuw is :'( . En als ik het doe met Asusupdate doe dan moet ik het via AFUDOS doen. Ik heb gezocht naar speciale command voor AFUDOS maar dat kan ik niet vinden.

Weet misschien iemand hoe ik hem tog terug kan krijge dat ik hem weer Goed kan overklokken? een andere Programma of wat dan ook?(liever geen Hot swapping)

alvast bedankt

  • fetcher
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 25-05 13:53
Met Asus update kan je toch zelf een bios file pakken en die forceren?

  • CodeConnected
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 05-11-2025
fetcher schreef op woensdag 04 januari 2006 @ 11:28:
Met Asus update kan je toch zelf een bios file pakken en die forceren?
Hoe kan ik dat foceren dan?(als ik hem wil flashe zegt ie dat ik een nieuwere bios heb en het dan met afudos moet probere, of is er een specaile Foceer stand ofzo)

  • CodeConnected
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 05-11-2025
Heeeey Et is gelukt in de opties bij Asus Update(ik wist niet dat er opties inzate) kan je zeggen Bios Downgradeble!!!)

Sluit de topic maar