Toon posts:

NetGear FVX538

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hello,

ik heb hier een NetGear FVX 538 routertje staan die ook VPN aan boord heeft. Dus ik die VPN geconfigureerd, de NetGear client geïnstalleerd op mijn pc'tje en even getest ... Ik ben onmiddellijk verbonden, dat zeggen zowel mijn client als de router. (In de verschillende log's, connection monitors kan je zien dat ik verbonden ben).

Echter mijn pc krijgt geen enkel intern IP adres ofzo en pingen naar het netwerk lukt ook helemaal niet.

Iemand enig idee wat ik nog meer moet doen nadat ik een VPN link heb gemaakt?? De handleiding eindigt bij "You are connected" en dat blijk ik ook te zijn maar nu moet ik ook nog kunnen werken.

Ik weet dat ik wat weinig info geef maar 't heeft geen zin om alle technische specs op te geven aangezien die die ingesteld zijn blijkbaar wel hun werk doen ?

Dieter

  • chim0
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 21:20
Probeer je vanuit je interne netwerk te verbinden? Zoja, dan werkt dit inderdaad niet.

Je moet voor een VPN verbinding op twee verschillende subnetten zitten, bijv. 192.168.1.0 en 192.168.2.0

Verwijderd

Topicstarter
Voor mijn testopstelling werk ik met een 172.16.x.x adres op de WAN interface
en een een 192.168.1.x dhcp range op de lan kant...

  • chim0
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 21:20
Verwijderd schreef op dinsdag 03 januari 2006 @ 14:19:
Voor mijn testopstelling werk ik met een 172.16.x.x adres op de WAN interface
en een een 192.168.1.x dhcp range op de lan kant...
Dat gaat volgens mij niet werken. Kun je wel verbinding maken vanaf een andere lokatie?