[php] Directory backup

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

  • Martine
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Hoi,

Wat is de beste manier om alle bestanden te die in een directory staan de backuppen en vervolgens in een zip bestand te downloaden?

De meeste bestanden zijn pdf en mpeg bestanden.

  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 15-04 22:07

NMe

Quia Ego Sic Dico.

Ik ga even mezelf quoten:
-NMe- schreef op vrijdag 02 december 2005 @ 18:26:
Verder mis ik heel veel info in je topic. Wat heb je al gezocht/gevonden/geprobeerd? Wat was daar niet goed aan? Waarom wil je dit überhaupt doen? Zie ook P&W FAQ - De "quickstart". Daarnaast mis ik een taal in je titel.

Als je zelf wat meer vooronderzoek hebt gedaan dan kun je, mits je er nog niet uit bent, een nieuw topic openen, maar hou je dan wel aan die quickstart. :)
Datzelfde geldt hier ook. Bovendien is datzelfde je ook al eens verteld door [rml]Creepy in "[ PHP] Positie in array bepalen"[/rml]. Ik stel voor dat je even de quickstart doorleest, en deze vervolgens toepast in een nieuw topic. Op deze manier is je topic alleen als scriptrequest te lezen, en scriptrequests hebben we hier niet nodig. :)

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.


Dit topic is gesloten.