Toon posts:

Kan geen verbinding krijgen via onboard

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal,

Sinds enkele maanden heb ik nieuwe PC, mijn moederbord (DFI Lanparty NF4 SLI-DR, S939) heeft 2x onboard lan.

Die wil ik graag gebruiken maar zodra ik mijn kabel uit mijn oude netwerk kaart trek en in de onboard lan plug heb ik geen internet meer.

De onboard lan werkt want op de lanparty waar ik enkele weken geleden was kon ik gamen en internetten via mijn onboard lan.

Mijn internet is van chello, ik hebt pakket classic, type modem:Motorola SURFboard SB5100

Tevens heb ik deze stappen gevolgt maar dat werkt ook niet.
http://chelloo.com/index....task=view&id=37&Itemid=30

Zou iemand mij kunnen helpen...

P.S. Ik heb alle duplex modes geprobeert maar het maakt niks uit.

Groenten,
Robby

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02:10

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Wees even duidelijk - als je de stappen achter die link volgt zou het namelijk moeten werken.

Welk IP krijg je als je op je integrated LAN aansluit en dan modem en PC reset?

Als dat een 10-IP is, kun je dan naar http://chello.upc.nl surfen om aan te melden?

Kun je wel naar http://192.168.100.1 (pagina van de modem) gaan?

Oslik blyat! Oslik!


  • Snake
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 07-03-2024

Snake

Los Angeles, CA, USA

Heb je misschien DCHP (of zoiets) uitstaan?

Dan moet je even manueel de IPadressen invullen.

Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8


  • ThaHandy
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 13-02 23:00

ThaHandy

Discovery Channel

dat zou het wel moeten doen

"MAC adres?

Een MAC adres is een uniek nummer dat in elke netwerkdevice zit gebakken. Elke leverancier van netwerkkaarten heeft een bepaalde range gekregen die ze kunnen gebruiken voor hun netwerkkaarten. Een MAC adres ziet er bijvoorbeeld zo uit: FF:10:12:AC:A3:09

Juist dit MAC adres is zeer belangrijk bij chello. Middels de zogenaamde "provisioning" pagina wordt er namelijk een relatie gelegd tussen jouw kabelmodem je jouw netwerkkaart, als deze 2 niet matchen heb je geen verbdinding meer."

chello werkt met mac adressen van de netwerkkaarten en daardoorkrijg je een IP op mee te kunnen internetten, nu heb je dus een ander netwerkaart met een nieuw MAC adres

1. MAC adres opnieuw aanmelden
2. mac adres clonen/copieren naar de nieuwe kaart (Search!!)

Verwijderd

Topicstarter
Zo even een screenshot gemaakt.
Afbeeldingslocatie: http://img347.imageshack.us/img347/8351/netwerk3jh.jpg

Even voor de duidelijkheid zodra ik de kabel in mijn onboard plug kan ik het internet niet op, welk webadres ik ook invul.

Verwijderd

heb je eventueel ook al een uurtje gewacht? Ik weet niet hoe Chello werkt, maar als je bij telenet een andere pc aansluit (dus gewoon netwerkkabel eruit en in andere erin) moet je minstens een uur wachten om weet ik veel welke onnozele reden eer je weer op het internet kan. Misschien dat dit bij Chello ook zo is.

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02:10

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Geef voortaan gewoon je IP, zo'n screenshot is warrig en nergens voor nodig...

Ik zie daar een 169-IP. Die krijg je als je nalaat je modem te resetten voor het aansluiten op de integrated NIC.
Even voor de duidelijkheid zodra ik de kabel in mijn onboard plug kan ik het internet op, welk webadres ik ook invul.
:?

In je TS zei je dat je dat niet kon :o

Oslik blyat! Oslik!


Verwijderd

Topicstarter
Oeps
Even voor de duidelijkheid zodra ik de kabel in mijn onboard plug kan ik het internet niet op, welk webadres ik ook invul.

En over dat uurtje wachten. Heb ik ook gedaan, zei iemand uit me klas maar dat blijkt ook niet te helpen.

Even over die screenshot. Dat krijg ik bij mijn onboard lan.

  • KillerAce_NL
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

KillerAce_NL

If it ain't broke...

Ik denk dat je gewoon het "macadres-syndroom" hebt. Bel de UPC helpdesk en laat ze je helpen. Op de 1 of andere manier krijg je geen ip van je modem. Je zou ook gewoon keihard hetzelfde ip kunnen invullen als bij je andere NIC, dan zou je iig op de provisioning-pagina moeten komen.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb net UPC gebelt. Ik moest enkele handelingen doen.
Zie hieronder de screenshot
Afbeeldingslocatie: http://img487.imageshack.us/img487/7008/netwerk8ja.jpg

Zoals je op de screenshot ziet kan ik geen internet verbinding krijgen. Volgens de helpdesk medewerker lag het aan mijn drivers, ik zei die zijn up-to-date maar ik moest die nog eens installeren maar dat heeft toch geen effect.

Wat nu....

[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 28-12-2005 13:52 ]


Verwijderd

Gebruik je de Vitesse VSC8201 of Marvell 88E8001 ?
Installeer die drivers maar eerst eens, die zetten nl. ook gelijk wat settings in je register goed die nu overhoop liggen.

http://www.dfi.com.tw/Upload/Driver/NDIS_452.zip
http://www.dfi.com.tw/Upload/Driver/Marvell_LAN_729.zip

Ga daarna eerst je MAC adres clonen van je PCI Lan naar Onboard LAN.

[ Voor 36% gewijzigd door Verwijderd op 28-12-2005 14:00 ]


Verwijderd

Topicstarter
Marvell Yukon 88E8001 heb ik net weer geinstalleerd maar kreeg dus geen verbinding (zie screenshot)

Hoe clone ik het? Via die tut van chelloo.com moest ik een betaalbaar ding downloaden.
Zijn er gratis versies?

[ Voor 37% gewijzigd door Verwijderd op 28-12-2005 14:03 ]


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb deze gekozen: FAQ - Network Troubleshooting : MAC adres

Nu wil ik even zekerheid.

Even wat info:
0002 is mijn netwerkaart 3Com (Hier heb ik dus mijn internet verbinding mee)
0012 is mijn onboard lan van NVDIA (Hier heb ik gespeeld op de lan)
0016 is mijn onboard Marvell

Dit stukje wil ik zekerheid over hebben
Om het MACaddress te veranderen maak je in die key van die netwerkkaart een Stringvalue NetworkAddress aan. En als waarde geef je die het MACaddress dat je wil. Als je het MACaddress "00-50-04-2D-BC-12" wil, geef je die Stringvalue als waarde 0050042DBC12.
Als ik het zo lees moet ik dus dit doen:
Rechts klik bij het gebied van 0016 dan krijg ik Nieuw en als ik daar opsta krijg ik enkele keuzes
Ik kies voor Tekensreekswaarde.
En wat moet ik dan allemaal invullen? Of kies ik al het verkeerde?

Verwijderd

Je moet voor adapter 0016 (Marvell) als stringwaarde van NetworkAddress invoeren de cijfer/letterreeks van je adapter 0002 (3com).

Als jouw eerdere screenshot klopt, dan is dat nu 000129D1D88E en dat moet dus de tekenreekswaarde worden die je 3Com heeft.

Verwijderd

Topicstarter
Oke ik heb dat mac adres ingevult, nu moet ik dus rebooten dan heb ik 2 vraagjes

1) Op welke moment moet ik de kabel in mijn marvel adpater doen.
2) Nu blijft 3com dat mac adres houden want daar heb ik niks mee gedaan, en dat mocht niet zoals ik in de faq las, wat nu?

Verwijderd

PC uit, LAN in Marvel, 3Com eruit, PC aan. :P
Pagina: 1