Toon posts:

Frame rate Webcam Trust wb3400t

Pagina: 1
Acties:
  • 214 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een webcam.
Ik ben er al achter dat goedkope webcams allemaal hotpixels hebben (Van die irritante kleurige puntjes door je beeld)
Maar nu heb ik nog een probleem met dat ding. Waar is het beeld zo schokkerig. En dan niet een klein beetje schokkerig, maar echt het gevoel dat ie maar iets van 2 plaatjes per seconde laat zien.
Iemand enig idee hoe ik dit omhoog geschroefd krijg?

Ik heb al AMCAP (programma dat in de startbalk na trust komt) opgestart en daar de framerate naar 30 gezet. Maar nog steeds geen resultaat.
Het verschil tussen 5 en 30 frames per seconde zie ik niet. Terwijl dit toch wel een flink verschil zou moeten maken.

Verwijderd

wanneer is je beeld schokkerig? wanneer je hem met msn gebruikt? want dan moet je eens proberen andere downloads enzo uit te zetten + kwaliteit wat omlaag

Verwijderd

Topicstarter
Ik weet het niet meer. Van alles opgenomen maar zie het verschil niet tussen 5 en 30 frames per seconden.

30 plaatjes per seconden is toch redelijk vloeiend?
Heeft iemand misschien een vergelijkings filmpje voor me van 10 of 20 seconden? gemaakt met een "goedkope" webcam

Verwijderd

Topicstarter
Kan het eraan liggen dat ik usb 1.0 heb?

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Nu online
in welk programma schokt het?

In MSN schokken alle cams volgens mij

Verwijderd

Topicstarter
Alle programs. Dus msn en ook gewoon de bijgeleverde proggies

[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 09-01-2006 08:27 ]


Verwijderd

Topicstarter
Een bios update later doet hij het weer :)
Pagina: 1