Toon posts:

[XP] Installatie + SATA faalt

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Het volgende systeem:

AMD 2800+
ASUS K8V SE deluxe
120gb s-ata barracuda ( seagate )


Tijdens de installatie van xp gaat het fout. Ik krijg de melding dat hij geen schijven kan detecteren. Vervolgens download ik de RAID drivers voor mijn mobo en zet deze op diskette. Tijdens de setup kies ik dan voor F6 en selecteer de xp serial ata drivers. ( Dit hoort volgens vele sites normaal te werken ) Echter weer tijdens de detectie van mijn schijven zegt hij weer dat er geen schijven zijn gevonden. Windows heeft wel gewerkt ! Het lijkt me sterk als de schijf kapot is of de controler.. maar wie weet?


Alvast bedankt


Julian

  • bakvis
  • Registratie: Augustus 2004
  • Nu online

bakvis

Tweakers.Nerd

Test eens een installatie op een IDE schijf.

Mijn Specs


  • sebasgrif
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 28-01 18:26
Wordt de schijf wel herkend door de bios?
Heb je de goede drivers? Sommige mobo's hebben 2 chipsets (VIA en nog een, kom ff niet op de naam) .

  • brutalbasterd
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 12-03 11:42
Heb je je jumpers goed staan, op mijn bord A7n8X deluxe kun je de sata Raid chip aan of uit zetten met behulp van jumpers op het moederbord.

This message was deleted


Verwijderd

Misschien andere SATA aansluiting proberen? En kijk eens of je in de BIOS iets kan doen?

  • Clueless
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 13-03 22:48
Promise SATA378 Driver V1.00.0.26 (ATA Mode)
http://dlsvr01.asus.com/p...0378/378ata_100104528.zip

Die driver voor de gein eens proberen?

I Don't Know, So Don't Shoot Me


Verwijderd

probeer eens een recente versie van windows te installeren. De nieuwere versies zouden zelf al drivers meegekregen moeten hebben voor sata schijven, dus niet meer via floppy. Kijk ook eens in de bios of je Sata poorten geactiveerd hebt. Draait de schijf wel?
Pagina: 1