Toon posts:

Logitech Z-640 produceert hoog-hard geluid

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Onlangs heb ik van een vriend een Logitech Z-640 setje weten te bemachtigen, zou blij als ik was sloot ik het aan op mn pc. :)
Maar helaas zou de vreugde niet voor lange duur zijn, na een krap weekje ging het al mis. :'(
Ik zat rustig wat muziek te luisten en in een 10 seconden waren er geen bassen meer hoorbaar/voelbaar en ging het hele setje ineens immens hard piepen.
Kheb het maar gelijk uitgezet, misschien hier het rebooten wel, maar helaas mocht dat niet baten.
Toen heb ik de pc uit laten staan en het setje weer aangezet, de zelfde hard piep was nog steeds aanwezig en de volume knop had er geen effect op.
Vervolgens heb ik het setje van de computer losgehaald en het geheel aangesloten op mn dvd-speler, ook hier bij inschakeling van de set dezelfde harde piep.

Ik heb hier in een topic gevonden dat het een spoel zou kunnen zijn, maar zelf ben ik niet technisch genoeg om dit te kunnen bevestigen.

Graag wat hulp. O-)

Verwijderd

Topicstarter
Echt helemaal niemand? :?

  • voodooless
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 19:11

voodooless

Sound is no voodoo!

Garantie geval. Dit komt wel vaker voor bij dit soort setjes. Het internet staat er vol mee...

Do diamonds shine on the dark side of the moon :?