TK - Invisible Shield voor Macbook Pro 15'' Unibody in V&A
in één woord: internet
Nu met WP, PV, EV en PC
Zeer belangrijke informatie: Inventaris
Ga voor jezelf gewoon alle merken langs. Dan kun je veel van het aanbod al gelijk wegstrepen. Elk merk heeft eigenlijk wel een aantal modellen die aan je eisen voldoen; zet die voor jezelf op een rijtje. Kijk ook naar het uiterlijk als je dat belangrijk vindt, dat maakt het wegstrepen al snel makkelijker. Let ook op garantie(duur) van de betreffende fabrikant. Is veel over te vinden in de ervaringen topics hier. Wil je een X-Black beeldscherm, breedbeeld of niet, moet er bluetooth bij, wat is je budget... Etc.Empulse schreef op zaterdag 10 december 2005 @ 20:26:
Er zijn er nl. zoveel van, weet iemand een site waar je ze kunt vergelijken?
Ga vervolgens kijken wat je voor een bepaald bedrag krijgt bij een bepaald model, en zo kun je steeds meer naar een kort lijstje uitsluiten. Ga vervolgens Googlen naar reviews, en je ziet vanzelf of het je bevalt wat erover geschreven wordt
We kunnen hier wel lijsten van 50 modellen neerzetten, maar daar heb je niks aan. Het blijft toch erg persoonlijk.
Een opsomming was ook niet echt de bedoeling, maar een tijdje geleden had ik een goede Engelse site gevonden, waarop je erg makkelijk kon vergelijken, deze kan ik helaas niet meer terugvinden.
TK - Invisible Shield voor Macbook Pro 15'' Unibody in V&A
ff een opmerking. een centrino is geen processor
maar meerdere onderdelen die energie zuinig zijn waaronder de processor
maar meerdere onderdelen die energie zuinig zijn waaronder de processor
kijk voor mijn kitcar project hier: http://wouters-stekkie.synology.me/joomla/
waarom wil jij zo graag DDRII geheugen, als ik vragen mag?
PSN: djmurcielago
Pagina: 1