Hibernate problemen na vervangen Geforce Ti4200 door 6200

Pagina: 1
Acties:

  • sandeman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 22-02-2025
Vanwege een kapotte fan heb ik recentelijk mijn Geforce Ti4200 vervangen door een Club 3D 6200 128MB kaart. Ging op zich allemaal goed.
Echter: sinds die tijd komt mijn PC niet meer fatsoenlijk terug uit Hibernate (in Windows XP Pro SP2). Als het balkje tijdens het opstarten uit hibernation aan het eind is, doet de PC niets meer. Het scherm blijft met een vol balkje staan en er is geen enkele activiteit meer (geen HD of reactie op numlock of zo). Ik heb dit met zowel de detonators 78.01 en 81.95.

Verder heb ik (ook sinds die tijd) gemerkt dat mijn screensaver niet meer aan gaat als ik de tijd op langer dan 1 minuut instel.

Weet iemand waar dit aan ligt en wat ik er aan kan doen?

  • j-w
  • Registratie: Augustus 1999
  • Niet online

j-w

ben je er nog uitgekomen? Ik heb precies hetzelfde probleem, dwz het niet kunnen terugkomen uit hibernate na het plaatsen van een Nvidea 6200 videokaart.