Toon posts:

[After Effects 6.5] widescreen / text niet scherp

Pagina: 1
Acties:
  • 108 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb widescreen video (16:9) die ik importeer in after effects. Composition settings zijn PAL D1/DV 720x576. Hij laat dit dan cropped zien. Ik doe dan pixel aspect ratio correction aanvinken en dan laat hij hem goed zien.
Zover niks aan de hand.

Maar wat ik ook probeer, als ik doe renderen, rendert hij het cropped, oftel 4:3. Het lukt me niet om 16:9 te renderen.
Ik render naar flv, doet hij precies het zelfde. Als workaround doe ik dan in flash naar de juiste ratio zetten, maar ik wil dat hij hem gelijk juist rendert.

En het volgende probleem is dat ik mijn tekst met geen mogelijkheid scherp krijg, net alsof hij niet doet anti aliassen. :(

  • XangadiX
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 25-03 10:55

XangadiX

trepanatie is zóó kinderachtig

heb je je outine vinkje wel aangeklikt in je text layer?

Stoer; Marduq


Verwijderd

Topicstarter
Nou, ik heb het ongeveer opgelost.

Blijkbaar moest ik ook nog aangeven stretch to 720x576. Nu renderd hij wel goed.
Je zou toch verwachten met de 720x576 setting dat hij dat ook zo renderd.

  • XangadiX
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 25-03 10:55

XangadiX

trepanatie is zóó kinderachtig

stretch neemt ook je pixel aspect mee; 720x576x1.663 != 720x576x1.0
pixel aspect ratio is eigenlijk een ander formaat; overigens kun je onder in je preview een vinkje aanzetten zodat je je video ook bekijken met de juiste pixel aspect ratio

Stoer; Marduq