Toshiba M70-147

Pagina: 1
Acties:

  • EXX
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 06-02 16:37

EXX

EXtended eXchange

Topicstarter
Ik ben op zoek naar een laptop voor mijn vrouw. Het moet een all-round laptop zijn, dus voor tekstverwerken, internetten, CD/DVDtjes branden etc. Nu is het wel noodzakelijk dat er uiteindelijk Engelstalige software op draait, dus ook Windows XP UK.

Veel merken bieden echter alleen Win XP NL als install aan. Nu zag ik dat Toshiba een multilanguage optie heeft, zodat je kunt kiezen wat voor een taal je wilt. Een andere oplossing is natuurlijk Win XP UK los kopen en installeren, maar dan koop ik Win XP dus eigenlijk dubbel. (voor degenen die nu over een niet zo legale install nadenken, nee dus. Ze will de laptop zelf onderhouden, dus ook windows updates etc, en dan wil ik geen trukendoos om bv. de validation check te omzeilen).

Mijn oog viel op de Toshiba Satellite M70-147. Een mooie all-rounder, alles erop en eraan. Ik weet nog van vroegâh, dat Toshiba goede laptops en notebooks fabriceerde (hier op het werk stikt het nog van de antieke 386SX, 486 en Pentium I laptops; ze zijn niet kapot te krijgen). Ik was dus ook een beetje verbaasd toen ik hier op forum een paar dramatische verhalen over Toshiba notebooks tegenkwam :o

Is de kwalitieit van Toshiba werkelijk zo achteruitgegaan of is er gewoon een slechte serie geweest?

[ Voor 13% gewijzigd door EXX op 07-12-2005 10:19 ]

For it is the doom of men that they forget...           Huidige en vroegere hardware specs         The Z80 is still alive!


  • Reinier
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 16:23

Reinier

\o/

Een collega van me heeft twee dagen terug een nieuwe M70-147 gekregen. Ziet er leuk uit, alleen zo'n reflecterend scherm lijkt mij persoonlijk niets. Over de kwaliteit kan ik niet veel zeggen, wel weet ik dat zijn vorige Toshiba een drama was... reparatiekosten van in totaal meer dan de nieuwprijs geloof ik.

  • EXX
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 06-02 16:37

EXX

EXtended eXchange

Topicstarter
Die refleterende schermen zijn de laatste nieuwe hype, net als breedbeeld. Vrijwel alle duurdere centrino modellen zijn er mee uitgerust. Op zich vond ik de reflecterende versie van de Toshiba nog een van de aangenaamste. Breedbeeld, mja, daar ben ik nog niet zo van overtuigd. Maar zoals gezegd, een centrino zonder breedbeeld is een uitstervend ras.

For it is the doom of men that they forget...           Huidige en vroegere hardware specs         The Z80 is still alive!