Artifacts bij Radeon 9800 XT

Pagina: 1
Acties:

  • Nitroglycerine
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online

Nitroglycerine

Autisme: belemmering en kracht

Topicstarter
De computer van mijn vrouw begint een probleem te vertonen.
Systeemspecs:
AMD Athlon 2400+
Asus A7N8X Deluxe rev 2
2* 512 MB PC3200
DVD brander
CD brander
200 GB Maxtor P-ATA
Sapphire Atlantis Radeon 9800 Pro geflashed naar XT, met Zalman ZM-80D passief koelblok met ZM-OP1 ventilator op 5 volt
AOpen 350 watt voeding

Als ze een zwaar 3D spel draait (bijv NFS:MW), komen er allemaal artifacts in het beeld. Zo erg dat het niet meer speelbaar is. Bij een minder zwaar 3D spel (bijv Stronghold Crusader) dan blijven de artifacts uit.

Het koelblok is niet superwarm, je kunt het gewoon vastpakken. De koeler zit er ook al ruim een half jaar op, nooit problemen mee gehad.
Wel begon Asus PCProbe de laatste tijd te klagen over de 3,3 volt lijn, die zou te laag zijn. Ik heb nog niet de kans gehad om de voeding te vervangen, heb enkel een nieuwe ventilator in de voeding kunnen plaatsen (december is helaas een erg dure maand dit jaar).

Kunnen de artifacts door een stroomprobleem komen of kunnen er andere problemen zijn?

Hier kon uw advertentie staan


  • sharkzor
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 15-07 07:50
kan vanalles zijn. misschien maakt het koellichaam geen goed contact meer? misschien even opnieuw bevestigen met verse arctic silver?

in het ergste geval is het geheugen van je kaart dood en dan kan je m weggooien

[ Voor 24% gewijzigd door sharkzor op 06-12-2005 15:08 ]