Toon posts:

getypte tekst verdwijnt

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Een vriend van mij was een tekst aan het typen in MS Word. Het was een stuk van 48 bladzijden. Hij had er al weken aan gewerkt, de zaak telkens opgeslagen, hij heeft ook 'snel opslaan' aanstaan. Tijdens het typen van vandaag verdwijnt zijn tekst, het hele Wordvenster. Als hij onder aan het beeld kijkt ziet hij het bestand geminimailseerd staan en als hij het opent is alle tekst weg. Het is wit, leeg. Hij heeft er alles aan gedaan. O.a. het klembord proberen te legen door op plakken te drukken. Hij wilde in Bewerken op 'Ongedaan maken' drukken maar dat was grijs en niet aandrukbaar.

Weet iemand wat er aan de hand kan zijn. Hij heeft een splinternieuwe computer waarop een Microsoft Office Professional 2002

sgrav000

  • Lustucru
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online

Lustucru

26 03 2016

De hamvraag is natuurlijk of de opgeslagen versie ook leeg is. Met deze informatie gok ik erop dat je vriend per ongeluk op ctrl-N heeft gedrukt en naar een nieuw leeg document zit te kijken.

offtopic:
Ik zie dat je regelmatig een topic opent namens anderen. Misschien is het handiger als je kennissen zich zelf registreren en een topic starten. Dat kletst wat makkelijker. ;)

De oever waar we niet zijn noemen wij de overkant / Die wordt dan deze kant zodra we daar zijn aangeland


Dit topic is gesloten.