Volgens mij hebben jullie niet door wat ik bedoelde met mijn post.
Ik bedoelde niet B&W met Bose vergelijken (zijn onvergelijkbaar, vind ik een belediging van B&W zelfs

) maar ik wilde aangeven dat bovenstaande post nergens op sloeg. Je kijkt niet naar de omzet van een speakermerk en al helemaal niet naar de marketingsuitgaven om de kwaliteit vast te stellen, want als je dat doet zou je bij een merk als Bose terecht kunnen komen.
Ik wilde alleen zeggen dat er genoeg bekende merken zijn in het segment waarin B&W opereert en je je dus niet moet beperken tot één merk.
Merken als Dynaudio, Kef, Dali, MS, Canton, etc. zijn ook zeker de moeite van het beluisteren waard.
Ik vind het een beetje jammer dat er op dit forum vaak teveel gefocust wordt op enkele merken.
(Vaak B&W, Marantz en hoger segment spul als Tag McLaren) terwijl er genoeg andere merken zijn die vergelijkbaar zijn. Iemand met een standaard B&W DM602 set op een Marantz SR5400 (absoluut niks mis mee, integendeel) krijgt meteen complimenten met zijn goede keuze terwijl iemand die nadenkt over een set Cantons op een Denon AVR2806 meteen geadviseerd wordt toch vooral ook nog even verder te kijken naar andere spullen zoals een (daar komt het) set B&W's op een Marantz.
Ik wil alleen even waarschuwen voor teveel eigen voorkeus bij advies. ((hoewel het in vergelijking met andere fora wel meevalt hoor

)
Kijk vooral naar alle voor de hand liggende opties.