Ik heb een VPN verbinding die ik soms gebruik, het probleem is alleen, als ik hem niet gebruik en een webpagina bevat een niet bestaande link, dan probeert XP te connecten via de VPN verbinding (waarschijnlijk is het ingebouwd in XP om het makkelijker te maken voor mensen die bijvoorbeeld met een intranet werken). XP laat dan het dialoog venster zien voor de login/paswoord van de VPN verbinding. Nu is dat opzich nou niet zo'n probleem, maar het is op dat moment onmogelijk om iets met internet te doen, pas als je VPN connect of canceled, dan werkt internet weer.
Dus mijn vraag is of het mogelijk is om VPN helemaal automatisch te laten connecten of juist helemaal niet?
edit@backslash32:
Daar had ik inderdaad nog niet aan gedacht en dat is ook denk ik wel de oplossing, ik dacht dat het specifiek voor IE was (ik gebruik firefox) maar het zijn denk ik inderdaad globale windows settings.
[
Voor 17% gewijzigd door
defiant op 26-11-2005 00:04
]
"When I am weaker than you I ask you for freedom because that is according to your principles; when I am stronger than you I take away your freedom because that is according to my principles"- Frank Herbert