Toon posts:

[DVD speler] Welke volgorde MP3 afspelen?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zit met het volgende theoretische probleem...

Ik heb iemand beloofd een MP3 Cd te branden. De DVD speler van die persoon ondersteunt mp3 dus zal hij hoop ik ook CD-R's vol met mp3s willen afspelen.
Ik vraag me alleen af hoe ik er voor moet zorgen dat de volgorde waarin hij wordt afgespeeld goed is in de DVD speler. Moet ik misschien de nummers allemaal een nummer geven? Of neemt hij gewoon de volgorde waarin ik het in mijn cd brand programma (nero) heb aangegeven?

Aangezien het gaat om een data CD en niet een audio cd dacht ik dat dit misschien een issue zou kunnen zijn...

Verwijderd

Jij kunt ze zelf in de volgorde neerzetten zoals jij wilt. idd via Data cd.

Verwijderd

Topicstarter
Dat gaat niet zie ik nu. Bij data-cd branden sorteert hij in het brand programma gewoon op alphabetische volgorde. Tenzij ik hem gewoon sorteer op datum ofzo. Maar ik denk niet dat hij hem dan in die volgorde brand. Bij audio cd kan je hem wel gewoon in elke volgorde doen die je wilt.

  • GreyGhost
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 17:41

GreyGhost

Het is een spook

Vermoedelijk speelt de DVD speler ze op alfabetische volgorde af. Je kunt ze natuurlijk altijd nummeren:

01Naam
02Naam
etc.

For I am grey, between the darkness and the light