Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.
Toon posts:

[PrS] Schrijffoutjes . . .

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik weet niet of het gebruikelijk is om schrijffouten van ShopSurvey's te melden. Maar aan de andere kant; Deze is van Femme, en ik neem aan die die voldoende rechten heeft om hier en daar een aanpassing te "medereren". Dus vandaar dat ik ze maar ffies aangeef:

Deze survey: http://tweakers.net/productsurvey/survey/1360

"Er is geen enkele fabrikanten die aan de prestaties" --> "Er is geen enkele fabrikant die aan de prestaties"

"ethernet management poort" moet in de nieuwe spelling vlgs mij in één woord. Maar ook ik vind dat dat er niet (en onleesbaar) uitziet. Ik stel voor: "ethernet-managementpoort".

"disken" --> "disks" ;)

"Mijn ARC-1160 is voorzien van 1GB cache en dan zijn ..." --> "Mijn ARC-1160 is voorzien van 1GB cache, daardoor zijn ..."

"De schijf kwam naar aan/uitzetten van de machine weer tot leven ..." --> "De schijf kwam na aan/uitzetten van de machine weer tot leven ..."

"Omdat ik streef na een krachtig maar ook stil workstation heb ik de ventilator en het heatsinkje op de I/O processor vervangen door een Zalman northbridge-koeler." --> Past dat :?

Heb je hem met thermal paste geplakt, of paste hij gewoon met de standaard bevestiginspinnetjes ? Ik wil nl ook een Areca gaan aanschaffen, en zo'n "modje" zou ook mij wel aanspreken :)

"in het veld" voor veel problemen zorgen. Bij mij in ieder geval niet." --> "in het veld" voor veel problemen zorgen; Bij mij in ieder geval niet."




Sorry voor de vele gevonden "schrijffouten", NOFI natuurlijk ;)

[ Voor 36% gewijzigd door Verwijderd op 23-11-2005 09:29 ]


Verwijderd

Topicstarter
Excuus . . . ik zie net dat ik een domme fout maakte; Het betreft niet [ShS] maar een Productsurvey ([PRS] toch :?)

  • Longbeard
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 13-11 21:44

Longbeard

Back in Black, hobby beëindigd

We gaan geen schrijffoutjes van Product Surveys van individuele tweakers aanpassen. Zelfs als Femme de schrijver van de Product Survey is.

Topic gaat dus dicht.

Wel even Femme op dit topic gewezen. :)

[ Voor 3% gewijzigd door Longbeard op 23-11-2005 09:43 ]


Dit topic is gesloten.