Mailinglist/Newsletter software?

Pagina: 1
Acties:

  • TheBlasphemer
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 13-11-2025
Ik heb voor mijn website een linux bakje ergens draaien.
Nu wil ik graag een newsletter achtig ding maken,
waar gebruikers dan voor in kunnen schrijven via de website (dus als het even kan de subscribers in een MySQL database ;)), en dat ik ze dan af en toe een update kan sturen via mail.
Het gaat om vrij grote getallen, ik krijg ruim 15000 unieke bezoekers per dag, en simpel alle subscribers in outlook invullen gaat dus niet ;)

Kent iemand een linux pakket waarmee dit kan? liefst iets met de members in MySQL, verzenden via ik mail naar server of via PHP. Als het een redhat pakket is ben ik helemaal blij :)

Alvast bedankt,
TB

[img=http://www.web2messenger.com/smallstatus/w2m/theblasp.png]


  • PcDealer
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 07-02 14:07

PcDealer

HP ftw \o/

Check eens bij je hostingprovider.

Voorbeeld: http://klant.bhosted.nl/mail/images/help/email_admin/

[ Voor 50% gewijzigd door PcDealer op 22-11-2005 09:24 ]

LinkedIn WoT Cash Converter


Verwijderd

Het mailinglist pakket Mailman (http://list.org) lijkt hiervoor prima geschikt, hoewel het geen gebruik maakt van SQL. Het heeft al een een optie om mensen te laten inschrijven via een webpagina dus dar hoef je zelf niet meer naar te kijken. :)

Hier (http://www.python.org/cgi...q=show&file=faq03.011.htp) staat hoe je er een announce-only/newsletter iets van maakt).

En er is gewoon een RPM van te krijgen (http://fr2.rpmfind.net/li...mailman&submit=Search+...)