[2000] Installatie op 925XE mobo raakt steeds corrupt

Pagina: 1
Acties:

  • urk_forever
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 17-03 17:41
Hallo allemaal, ik heb een pc in elkaar gezet met de volgende componenten:

Asus P5AD2-E Deluxe
P4 650 3.4 Ghz
Kingston DDR2 533Mhz 1Gb
WD Caviar RE 160Gb Sata
Asus EN6200GE-TD PCI-e

Hierop willen wij Windows 2000 Professional draaien. Dus ik heb eerst windows geinstalleerd daarna sp4 en daarna updates en drivers.
Alleen nu hebben wij al 2 keer de installatie op deze pc corrupt gehad. Na verloop van tijd krijgen we de melding dat C niet leesbaar is en kan je alleen nog de computer resetten en dan boot hij ook niet meer. Dus ik dacht dat de harde schijf het probleem was maar de testen met het programma van WD laten niets geks zien. Er is dus iets anders aan de hand. Maar wat? Wie weet wat er aan de hand kan zijn.

Hail to the king baby!


  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Welke melding krijg je exact? Ik geloof niet dat Windows geeft: "de C is niet leesbaar" dus er zal een meer formele melding zijn, geef ons die eens? :)

Ga trouwens ook even met memtest86 aan de slag :)

  • urk_forever
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 17-03 17:41
Schijf C: niet meer leesbaar is de volledige foutmelding.

Hail to the king baby!


  • urk_forever
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 17-03 17:41
Memtest laat niets geks zien. Ga nu een nieuwe installatie van windows 2000 doen en kijken of ik de foutmelding exact terug kan vinden.

Hail to the king baby!