Neo2 Platinum K8N -> Probleem na mod bios update

Pagina: 1
Acties:

  • Magnolia
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 26-05 13:50
Hoi,

Mijn PC:
Neo2 K8N Platinum 54g
a64 3500 venice
2x512 v-data pc3200
2x Maxline III 250 GB SATA
asus x800xt pe
audigy2 zs
480watt tagan voeding

Ik heb gister mijn moederbord geflashed naar de (wat oudere) 1.8 bios versie, omdat daar een functie inzat die je bios default kunt laden, niet dmv het jumpertje op je mobo maar door de insertknop in te houden na een reset. Dit ivm met eventueel te hoge overclock.

Dus ik geflashed naar 1.8, maar die vroeg om een password in de bios? Na even gezocht te hebben en niet gevonden, besloot ik om maar weer de nieuwste versie erop te zetten van side effect (degene die de mod's voor de neo2 k8n bios's maakt)

Dat was deze versie: http://www.lejabeach.com/MSIK8N/1.ctccd.rar

TCCD Edition
- Max Async = 8
- Read Write Queue bypass = 16
- Bypass max = 7
- Idle Cycle limit = 256
- DQS Skew Mode = slower
- Drive Strength weak by default

zie: http://www.lejabeach.com/MSIK8N/k8nneo2.html
Toen begonnen de problemen. Na de flash die gewoon goed ging, reboot ik, en leek mn pc in orde, echter hangt hij elke keer bij 'dectecting array' van Nvidia IDE ROM. Ik kom niet in windows, maar ook niet in de bios, want normaal als ik op DEL druk komt na de Nvidia IDE ROM, het bios scherm naar voren, nu dus niet.

Wat heb ik geprobeerd:

2 Hd's losgekoppeld, 1 HD aangesloten, 1 andere IDE hd aangesloten, 1 DIMM eruit, cmos reset dmv jumper, batterij eruit (30min ofzo) F11 100x indrukken om in het bootmenu te komen (om zodoende vanaf floppy 'n nieuw bios erin te laden.

Kortom ben een beetje moedeloos aan het worden...

Misschien ligt het aan de standaard memory settings van deze bios? Hiervoor had ik de 1.c standard edition meen ik.

Hopelijk komen er wat goede suggesties,

bij voorbaat dank.

[ Voor 9% gewijzigd door Magnolia op 14-11-2005 12:53 ]

Ontspan.


  • Eldee
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 26-03 18:31
Hmm, ik ben ook teruggegaan naar 1.8, en ik kreeg ook de vraag naar "het" password.

Een CMOS clear loste dat probleem op, zoals zo vaak!

[ Voor 6% gewijzigd door Eldee op 14-11-2005 13:13 ]


  • Magnolia
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 26-05 13:50
ja, ik wil ook dolgraag terug maar hij komt niet langs dat k*nk*r schermpje van nvidia..

Ontspan.


  • Magnolia
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 26-05 13:50
nou het bleek aan mn geheugen te liggen, de standaard afstelling van de bios die ik erin geladen had, waren veels te veel voor mijn dual side cas3 geheugen dimmetjes, ik duwde bij wijze van test er even een single side sneller dimmetje in en hij starte meteen door.

Problem solved. Wel even een andere bios erin flashen :p

Ontspan.