Toon posts:

Ervaringen met Gandalf Omni 8

Pagina: 1
Acties:
  • 37 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Sinds een jaar werk ik met een Gandalf Omni 8 als externe antenne. In de eerste situatie was deze aangesloten op een D-Link 624+ en was het extra bereik naar wens.

Echter, vanaf het moment dat ik een Linksys WRT54G gebruik lijkt de Gandalf Omni 8 (2,4 Ghz) het helemaal niet meer te doen (aan- en afkoppelen levert geen verschil in prestatie/bereik). Naar zeggen van Gandalf zouden er (niet nader genoemde) routers zijn die deze antenne "niet ondersteunen", dit betwijfel ik echter.

Langs voornoemd probleem blijkt de Omni 8 er na een haar gebruik schandalig uit te zien, enkele montageschroeven op de antenne zelf blijken compleet gecorrodeerd en de UV-bestendige folie heeft al voor een kwart losgelaten. Niet wat je bij normaal gebruik zou mogen verwachten.

Heeft iemand ervaringen met deze combinatie ? Werkt het bij jullie wel of ook niet ? In wat voor staat bevindt de Gandalf antenne zich ?

Reacties zijn zeer welkom, alvast bedankt.

Verwijderd

Sorry, maar hiervoor is dit forum niet bedoeld. Misschien kun je het op een ander forum speciaal over WLAN-antennes terecht.

Dit topic is gesloten.