Toon posts:

Probleem met overzetten van DV naar computer

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een probleem met mijn Panasonic NV-GS17.
Ik heb deze camcorder sinds een half jaar, en sinds een paar weken probeer ik de video's op mijn computer te krijgen, zonder succes.

Firewire erin laten zetten, bewerkingssoftware geinstalleerd,computer herkende de camcorder direct.
Pinnacle geopend en getracht om de dv op te nemen op de computer, maar telkens loopt het programma vast zodra er een tijdje opgenomen is en zodoende staat de film dus niet, of niet volledig op de computer. Ook heeft hij dan veel verloren beelden.

Ik heb het zowel met Movie Maker, Magix Film op CD en Pinnacle geprobeerd en ik blijf steeds op hetzelfde probleem stuiten.

Ik sluit alles af als ik ga beginnen, firewall, internet en alles wat er ook daadwerkelijk ingeschakeld staat.

Mijn computer is net een jaar oud, een Pentium IIII 3.0 Ghz 512 MB, dus aan de snelheid van de computer lijkt het me ook niet te liggen. Pinnacle geeft ook aan dat ik voor 6 uur kan overzetten dus dat is het ook niet want het zijn maar 2 stukjes van nog geen 10 minuten.

Ook bij het computercentrum waar ik onderhand vaste klant ben staan ze voor een raadsel.

Heeft iemand ditzelfde probleem (gehad) en kan iemand mij hiervoor misschien een oplossing aandragen?