Foutief nummer achterhalen.

Pagina: 1
Acties:

  • HTT-Thalan
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 04:54

HTT-Thalan

technically, I'm not pedantic.

Topicstarter
Ik beheer een helpdesk, voor een softwarebedrijf, en wij hebben ook klanten in het buitenland.

Speciaal voor onze klanten in Belgie, hebben wij dus ook een Helpdesknummer dat vanuit Belgie te bereiken is. Hier in Nederland begint het met 0900, in belgie met 0902.

Nu is 0900 (en in belgie dus ook 0902) het nummer waarmee "plezierlijnen" beginnen.

Er word met enige regelmaat (gemiddeld 2 a 3 keer per week) en soms erg vaak (wanneer ze blijkbaar zo opgewonden zijn dat ze écht nummerblind worden) naar mijn helpdesk gebeld, met óf als reactie dat ze de hoorn erop smijten wanneer ze een mannenstem horen, of stamelend en zachtjes ten berde brengen dat ze graag "een meiske" willen. Het kent vele benamingen, blijkt (8>

Maar nu ben ik toch benieuwd, waarom dat structureel fout gaat. Een man die zojuist iets langer bleef hangen, noemde mij het nummer dat hij poogde te bellen, en dat was toch écht ons nummer. Ik weet dus niet of het een fout in de centrale is, of dat men gewoon verkeerd draait.

Ik wil daarom achterhalen of er op een nummer dat op het onze lijkt, ook een sekslijn aanwezig is, of zelfs eentje met hetzelfde nummer. Aangaande op de verhalen van de "bellers" moet het een escortlijn zijn.

Hoe werkt zoiets in Belgie? Hebben ze 1 grote provider? Zoals KPN? Of meerdere kleine? Hoe moet ik beginnen met zoeken, als ik alleen ons eigen, correcte nummer heb? De enige provider van vaste telefonie in belgie waar ik van gehoord heb, is belgacom. Deze kan ik alleen bellen, niet emailen, ik wil het verhaal liefst via email opsturen, met enkele feiten en info erbij.

Wie is woonachtig in belgie en kent een zoekmethode? Of wie heeft er ervaring mee en kan me vertellen om welke lijn het gaat 8)

  • KopjeThee
  • Registratie: Maart 2005
  • Niet online
Je kunt eens aan die personen vragen hoe ze aan jullie nummer komen. Misschien is er wel een website met allemaal sex-lijnen die per ongeluk jullie nummer heeft ingevoerd. Je kunt ook jullie nummer eens in google tikken en kijken of je iets dergelijks tegenkomt.

Verwijderd

Kan ook een streek zijn van een boze klant om jullie telefoonnummer in een volwassen advertentie te zetten.

  • HTT-Thalan
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 04:54

HTT-Thalan

technically, I'm not pedantic.

Topicstarter
kopjethee schreef op dinsdag 25 oktober 2005 @ 15:29:
Je kunt eens aan die personen vragen hoe ze aan jullie nummer komen. Misschien is er wel een website met allemaal sex-lijnen die per ongeluk jullie nummer heeft ingevoerd. Je kunt ook jullie nummer eens in google tikken en kijken of je iets dergelijks tegenkomt.
Nou, ze zijn allemaal niet echt gewillig om te praten, ze willen natuurlijk niet dat iemand weet dat ze een dergelijke lijn bellen. De man die ik nu sprak was de eerste, en noemde echt ons nummer op als zijnde het nummer dat hij zocht.

Ons nummer in google levert helaas niets op.

Boze klanten hebben we niet, dat weet ik, omdat alle contacten via mij lopen ;)

En als we die al hadden, zouden deze een dergelijke actie niet uithalen, onze klanten zijn voornamelijk banken, de wat serieuze bedrijven en particulieren in relatie tot banken. Geen types waar je dit van verwacht. Bovendien, als ons nummer daadwerkelijk in een dergelijke advertentie zou staan, verwacht je echt wel meer belletjes dan enkele keren per week, mij maak je niet wijs dat de gemiddelde escortservice maar 3 klanten per week heeft :P

  • reuzekind
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 14-01 11:08

reuzekind

Ik geloof in GoT

offtopic:
Aangezien dit niet de vraag van de TS was, maar wel het een ander opheldert doe ik het maar tussen de offtopic tags :)

De zogenaamde plezierlijnen en de betaalde informatielijnen hebben in nederland niet dezelfde prefix.

De sexlijnen beginnen met 0906 en de normale betaalnummers, dus van helpdesken e.d. maar ook belspellen op tv, beginnen met 0900. Dit om vergissingen waar jij last van schijnt te hebben te voorkomen.
Of dit ook zo in belgië is weet ik niet, maar het lijkt me wel aannemelijk.

In belgië gaat het resp. om 0902 en 0903.

[ Voor 27% gewijzigd door reuzekind op 25-10-2005 16:19 ]

De gustibus non est disputandum ||| Vivat, Vivat, Societas Gymnasii Hagani !


  • ShellGhost
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 16-12-2021
reuzekind schreef op dinsdag 25 oktober 2005 @ 16:15:
In belgië gaat het resp. om 0902 en 0903.
[/offtopic]
Dus in een hitsige bui kan iemand makkelijke verkeerd bellen aangezien het maar om 1 cijfer gaat.
De 3 ipv 2

  • reuzekind
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 14-01 11:08

reuzekind

Ik geloof in GoT

ShellGhost schreef op dinsdag 25 oktober 2005 @ 16:20:
[...]


Dus in een hitsige bui kan iemand makkelijke verkeerd bellen aangezien het maar om 1 cijfer gaat.
De 3 ipv 2
Dat lijkt mij wel ja. Misschien kan de TS eens het nummer bellen van hun servicelijn, en dan in plaats van 0902, 0903 ervoor zetten. Mocht dit werken, weet je gelijk waar jou nummer mee verward wordt.

De gustibus non est disputandum ||| Vivat, Vivat, Societas Gymnasii Hagani !


  • LuCarD
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

LuCarD

Certified BUFH

En hoeveel van jouw klanten krijgen een escort voor de deur ipv een monteur?

Programmer - an organism that turns coffee into software.


  • dlmh
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 16-02 12:30

dlmh

Lo-Fi

Wat zei je moeder ook weer: "van masturberen wordt je blind!" ??? })
Of gewoon erg kippig in dit geval!

Vergeet niet dat sommige mensen ook dyslectisch / woordblind zijn (of geldt dit, zoals het woord eigenlijk wel doet vermoeden, alleen voor woorden?).
Op m'n werk hebben we 100 (ja, honderd) telefoonnummers. Hoeveel mensen het wel niet voor elkaar te krijgen om een van onze nummers te draaien is bijna storend aan 't worden. En dan hebben we nog een reeks, geen willekeurige nummers!

“If a cluttered desk is a sign of a cluttered mind, of what, then, is an empty desk a sign?” - Albert Einstein

Pagina: 1