Welke behuizing: 3R Systems of Centurion

Pagina: 1
Acties:

  • Ad Hox
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 18-02 07:20
Ik ga morgen even een nieuwe behuizing kopen want bij mijn oude Chieftec (zwart) is de deur afgebroken. Ook is het materiaal van mat, iets wat ik echt niet mooi vind.

Nu wil ik wel weer eens een zilvere kast, zodat hij ook op mijn bureau kan staan en niet ergens achter verscholen.

De behuizing moet aan de volgende eisen voldoen:
- Stil (ook met de 2 of 4 extra koelers
- Niet te groot
- Degelijk materiaal
- Uiteraard mooi
- Front USB
- [EDIT: Moet passen bij DiNovo Notebook desktop]
- Prijsklasse tot €60,-

Nu heb ik zelf wat research gedaan en heb de volgende 2 kasten gevonden, nu wil ik graag jullie mening, en of het aan mijn eisen voldoet. De prijsklasse voldoet wel.

3R Systems R202:
Afbeeldingslocatie: http://www.alltests.de/hardware/reviews_04/3rsystem_r202/case_front.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.alltests.de/hardware/reviews_04/3rsystem_r202/lcd_tasten1.jpg

Coolermaster Centurion 1:
Afbeeldingslocatie: http://www.coolermaster-europe.com/product_common_images/07cdf1e061f4afa1fc8d67315aff4f7b.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.coolermaster-europe.com/product_common_images/d5986959dbc1b02e19cdb6e817963fb5.jpg

[ Voor 3% gewijzigd door Ad Hox op 25-10-2005 00:57 ]


  • Cybersijp
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-02 16:08
Ik zou voor de centurion gaan, de 3r systems ziet er naar mijn mening niet echt degelijk uit(kan zijn dat ik er niet van hou natuulijk :P ) Maar heb zelf eens een keer een centurion voor iemand geuld met harde waren, en was best te spreken over hoeveel "bang for the buck"je kreeg met deze kast van Coolermaster :)

Mijn lieve dochter Jo-Anne Chloé : Machtig kind, dat ook van friet houd, maar wil dat nou niet???


  • Ad Hox
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 18-02 07:20
Ik vind design ook belangrijk. Maar dacht dat die Centurions juist gammel waren door de prijs, haha.

Wil er een DiNovo Notebook set bij...past denk ik het beste bij de Centurion? Dat LCD scherm is wel vet heb het niet echt nodig maar toch..

  • Cybersijp
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-02 16:08
Centurion blijft een coolermasterd hoor ! ;) hoewel aleen het front aluminium is, is het een naar mijn idee best "strakke"kast. En het lcd schermpje.... ja leuk naar mijn idee, maar kan imho niet veel zijn. Is waarschijnlijk meer een "feature"om er gelikt uit te zien, en zo meer units te verkopen....

Ik zou zeggen neem een andere tobo (coolrmaster maakt ook een erg relaxed tobo overigens(laptop toetsen, en aluminium) en met het geld dat je overhoud ga je investeren in een mooie 100% alu kast van Lian-Li, of Coolermaster (zelf heb ik een Lian Li pc-v 2100, brute kast hoor, erg groot(understatement) )

puntje bij paaltje t zijn mijn 0.02 op deze zaak ik wens je succes met een keuze maken... ;)

Mijn lieve dochter Jo-Anne Chloé : Machtig kind, dat ook van friet houd, maar wil dat nou niet???


Verwijderd

Ik heb die centurion toevallig twee dagen geleden bij een vriend geinstalleerd. Goeie kast wel, handig systeem om cd-roms en hd's op te hangen, netjes afgewerkt, coole blauwe ledjes :) .

Maar... niet stil, zeker niet stil. Vooral de voeding maakt erg veel herrie, dat viel me nogal tegen.

Succes verder.

  • Ad Hox
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 18-02 07:20
Ik heb een eigen voeding (Zalman 400Watt) dus die van Coolermaster mieter ik als eerst weg :)
Cybersijp: een ander toetsenbord is niet echt aan de orde, aangezien ik er geen een mooiere vind (zonder draad dan). Ik denk dat ik voor de Centurion ga, misschien heeft de verkoper die andere kast toevallig in de showroom staan dan kan ik even vergelijken...word weer een hele middag stealthen :r
Pagina: 1