Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

[WinRoute Pro 4.1]sent too long http-request

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
We hebben al geruime tijd last van een wegvallende internetverbinding of een heel erg trage.
Nu gebruiken we WinRoute als firewall/mailserver/router. We connecten met het oude type ADSL-modem van Alcatel.

Nu staat er in de Error logfile van WinRoute een hele lijst met dezelfde fout:
[24/Oct/2005 11:55:00] parse: F:0 - client from 72.36.181.10 sent too long http-request (more than 3kB)
En dat voor elke 10 tot 30 seconden.

Nu weet ik niet of dit de reden is voor onze brakke verbinding, maar ik wil in ieder geval graag weten wat deze foutmelding inhoudt en hoe ik hier mee om moet gaan.

Ik heb al gezocht met Google en hier maar behalve een Russische site (die ik niet kan lezen ;)) heb ik niets kunnen vinden.

Het lijkt er op dat iemand ons continue benaderd met de bedoeling een buffer-overrun te creeren en toegang te verschaffen. Heb ik dat goed of is er een veel eenvoudigere oplossing.

Alvast bedankt.

Paul

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb nog steeds dezelfde problemen.
De foutmelding zijn praktisch gelijk, alleen andere IP-adressen:
code:
1
2
[26/Oct/2005 08:14:04] parse: F:0 - server 194.109.6.13 sent too long http-response (more than 2kB)
[26/Oct/2005 08:05:15] parse: F:0 - client from 221.22.164.18 sent too long http-request (more than 3kB)


Er is toch wel iemand hier die er wat van weet. Of zit ik in het verkeerde forum? Heeft dit niets met beveiliging te maken?

Paul

Verwijderd

hey,

Mocht je zeker willen weten of dat er niet steeds mensen op je pc zitten zou je is als het probleem zich weer voor doet, een tijdje je status van je netwerkverbinding moeten bekijken, ik denk trouwens niet dat dat het probleem is. Ik zou ook je service provider een keer bellen om gewoon een aantal dingen uit te sluiten mischien kunnen hun wat vinden bij je router. mocht je het probleem blijven houden en je provider weet het ook niet meer dan zie ik het wel weer ;)