US Robotics 5461 maxg Speedtouch + xs4all adsl

Pagina: 1
Acties:

  • RubZie
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 30-11-2024
Ik heb: US Robotics 5461 maxg wireless router (USR) + Alcatel Speedtouch modem (ST) (3 stuks waarvan 1 getweaked, type no clue, waar staat dat?) + xs4all adsl + geen verbinding met internet.

Samenvatting probleem:

Ik gok dat het probleem is dat ik op de USR geen WAN IP kan aangeven, dit in tegenstelling tot oudere modellen, dus kan de USR niet in hetzelfde net als de ST, right? Bij status heb ik dan ook altijd staan als WAN ip 0.0.0.0. En dan wordt het lastig inbellen voor de USR.

Geprobeerd:
- 3 soorten UTP tussen router en modem: patched, crossed en speciaal voor tussen USR en ST, die USR zelf opstuurt (ik heb hem zelf gemaakt)
- Alle instellingenzowel met als zonder PPPoE, PPTP en Hostname (hoopte dat dat het WAN adres zou zijn, maar niet dus).
-Met getweakte modem kreeg USR wel een WAN IP via DHCP maar nooit verbinding met internet.
En alle combinaties van bovenstaande. Verder een hoop oplossingen gezocht en geprobeerd van oudere USR routers, maar de instellingen daarvan zijn meestal niet op deze van toepassing, zoals bijv het WAN IP instellen dat gewoon niet mogelijk is.

Heb de nieuwste firmware op de USR staan, er zijn geen oudere versies. Heb twee van deze USR routers geprobeerd, allebei same problem.

Ben redelijk ten einde raad, vooral door het insane aantal mogelijke oplossingen dat er is en het gebrek aan enige vooruitgang :'( Alle suggesties dus zeer welkom, ik ben overal voor in.

Usarchy: nieuws over usability en online marketing


Verwijderd

Wat ik niet kon vinden je verhaal, werkt je internet wel zonder de router ertussen?

Je heb 3!! modems ?
Zijn dat 3 dezelfde ST's ?

  • RubZie
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 30-11-2024
Sorry, ja internet werkt prima zonder router. En indeed, heb 3 dezelfde ST's (verzameld door de jaren heen zeg maar :)) en 2 dezelfde USR's.

Usarchy: nieuws over usability en online marketing