[Exchange2003] Public folder alleen maar posten

Pagina: 1
Acties:

  • Erhnam
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 13:25

Erhnam

het Hardware-Hondje :]

Topicstarter
Als je antwoord op een bericht dat is gekopieerd naar de public folder kan je alleen maar posten op de public folder. Verder hebben de icoontjes onder outlook een ander icoontje dan als het onder de inbox staat. Is er een mogelijkheid om de public folder te wijzigen dat het reply'en mogelijk is?

http://www.xbmcfreak.nl/


  • Zwelgje
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 20-01 19:37
komt omdate exchange er (door gebruik te maken van een non mapi client) er een ipm.note van maakt.. en op een note kan je niet replyen :P

http://support.microsoft.com/kb/817809/

je moet wel sp1 voor exchange 2003 hebben btw.. of je wacht nog 2 dagen dan kan je sp2 erop zetten.

disclaimer: 'met sp2 erop zetten' bedoel ik dat je wel eerst moet gaan testen.. mocht er iets in de stront lopen dan is dat NIET mijn probleem :P

einde disclaimer :)

[ Voor 44% gewijzigd door Zwelgje op 18-10-2005 17:23 ]

A wise man's life is based around fuck you


Verwijderd

Offtopic reply trashed

  • Erhnam
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 13:25

Erhnam

het Hardware-Hondje :]

Topicstarter
Ik heb de aanpassingen verricht en zie nu inderdaad het envelopje. Echter heb ik bij webmail (en dit was juist mijn probleem) niet de mogelijkheid om te antwoorden. De reply knop in zijn geheel ontbreekt. Weet je toevallig hoe dit is op te lossen?

http://www.xbmcfreak.nl/


  • Zwelgje
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 20-01 19:37
http://support.microsoft....aspx?scid=kb;en-us;321885

'behaviour by design' (iig voor exchange 2000) :)

A wise man's life is based around fuck you