[linux]flash niet transparant

Pagina: 1
Acties:

  • Paultje3181
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 00:38
ik heb al een tijdje tot volle tevredenheid ubuntu draaien zonder problemen. Echter, ik zit met een klein ergernisje dat veel van jullie waarschijnlijk wel kennen. Flash-pagina's zijn niet transparant. Libflash ondersteunt namelijk nog steeds geen transparancy voor zover ik weet. Waarom is dit? Is het echt zo moeilijk om dat erin te bouwen? Want voor windows is dit er toch echt al een jaar of 5 volgens mij. Waarom lukt het de opensource-gemeenschap dan niet?

Wat vinden jullie hiervan en hoe lossen jullie dit eventueel op?

  • _JGC_
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 13:36
Je kunt ipv libswfdec ook gewoon de commerciele, closed-source, flashplugin installeren. Die flashplugin werkt gewoon net zoals dat irritante ding op windows. En waarom libswfdec nog niet alles van de flash standaard aankan: zijn de specificaties daarvan beschikbaar? en zo ja, zijn deze up2date?

  • Paultje3181
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 00:38
Die heb ik dus geinstalleerd, maar nog steeds krijg ik geen transparantie, schijnbaar omdat wmode niet werkt onder linux en wel onder windows.