Toon posts:

Upgraden maar hoe?

Pagina: 1
Acties:
  • 28 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hoi, zoals je wel had kunnen raden wil ik mijn systeem upgraden, maar ik weet niet precies hoe ik dat het beste kan doen.

Mijn huidig systeem:
AMD Athlon XP 2600 1,91 GHZ
512 MB -pc 3200
ATi Radeon 9600 Pro 128MB
80 GB 7200rpm Maxtor
Asus A7V8X-X KT400
LiteOn 52x32x52


Ik gebruik mijn computer voor een hoop dingen, ik game, ik werk veel in 3D Studio Max, Photoshop, Adobe Premiere en Zbrush.

Deels wil ik upgraden omdat ik sommige nieuwe games op een laag grafisch niveau moet zetten om het fatsoenlijk te kunnen spelen wat ik wel jammer vind. Daarbij is het werken in 3D Max, Photoshop en Zbrush erg zwaar voor mijn computer, vooral wanneer ik deze naast elkaar gebruik en grote bestanden bewerk, loopt het geheel vaak een stuk trager en hapert het. Ook het renderen in 3D Max mag ook een stuk sneller. Adobe Premiere is ook een ontzettend zwaar programma, bij grote bestanden vertraagt het ontzettend.

Om deze redenen wil ik dus mijn computer upgraden. Ik ben al geadviseerd om meer geheugen bij te kopen voor het werken met photoshop, max etc.

Ik zit ook te denken aan een nieuwe videokaart, ik heb gehoord dat de nieuwe Geforce kaarten SLI hebben, waardoor ik later dezelfde videokaart nog eens kan kopen en deze op de oorspronkelijke kan gooien, wat natuurlijk wel erg verleidelijk klinkt. Echter ben ik na het lezen van een een aantal reviews over nieuwe ATI kaarten gaan twijfelen, omdat deze volgens deze reviews iets beter presteren dan vergelijkbare Geforces.
Tenslotte zit ik eraan te denken om een DVD brandertje te kopen.

Mijn budget ligt rond de 600 euro.

Hopelijk kunnen jullie me adviseren hoe ik dit systeem het beste kan upgraden, alvast ontzettend bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Piggen
  • Registratie: December 2002
  • Nu online

Piggen

Lekker bakkie

In ieder geval door het eerst in "Wat kan ik het beste hieraan upgraden" part 10 te vragen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Waar zit je zelf aan te denken? Wil je een AMD proc? Intel? Geheugen zou ik zeker upgraden naar 1024MB. DVD branders zijn behoorlijk goedkoop, dus lees wat reviews en neem er een zou ik zeggen. SLI is imho niet erg interessant, aangezien je systeem waarschijnlijk toch al verouderd is als je wilt upgraden, maar dat hangt ook van jezelf af.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turkish
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 22-09 23:12

Turkish

zhé germans

precies :)

Om het allemaal een beetje bij elkaar te houden gaat deze op slot

'When you're not paying for the product, you are the product!'


Dit topic is gesloten.