Toon posts:

[Outlook XP/2002] Bewaarbeleid

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
In Outlook XP/2002 vind je onder Extra > Opties > Overige > Autoarchiveren een optie Bewaarbeleid welke je centraal zou moeten kunnen instellen.
Na het nodige zoek werk :O kan ik echter niet vinden waar je het bewaarbeleid op de mailserver, MS Exchange, in kunt geven zodat dit op alle computers word doorgevoerd.

Het idee hierbij is om centraal de mail te laten archiveren door middel van het instellen van dit bewaarbeleid. Mocht iemand een andere oplossing hebben om e-mail te archiveren en toch nog beschikbaar te houden voor de gebruiker dan houd ik mij graag aanbevolen.

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 06-10-2005 09:14 ]


  • googhum
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 17-05-2022
Hier wordt gewerkt met policy's. Deze zorgen voor de instellingen bij het aanmelden van een gebruiker op het domein. Zo wordt ook elke keer de startpagina ingesteld bijvoorbeeld.

Voor het opslaan van email gebruiken we een filter op de server die alle mail naar backup@bedrijf.nl stuurt. De gebruikers zien hier niks van, en kunnen doen met hun mail wat ze willen.

Dus:
-Wat voor servers gebruik je?

Verwijderd

Topicstarter
Wij gebruiken MS Echange servers en de huidige exchange database staat 16 Gb aan mail toe per vestiging. Dit willen we graag zo laten dit zou ook mogelijk moeten zijn gezien het aantal gebruikers (50). Nu zijn we er alleen nog niet helemaal uit hoe we dit gaan realiseren. Enkele tips zouden dus wel handig zijn.

Verwijderd

Wij gebruiken MS Echange servers en de huidige exchange database staat 16 Gb aan mail toe per vestiging. Dit willen we graag zo laten dit zou ook mogelijk moeten zijn gezien het aantal gebruikers (50).
Wat dacht je van quota's op de mailboxen zetten? Of wil je niet dat de mensen maar een max aantal mb per mailbox mag gebruiken? Zo ja, kan je ze eventueel adviseren op *.pst bestanden te gebruiken zodat je mailserver ook niet word belast ;)

Verwijderd

heb je al gekeeken bij de services ?
mischien staat het daar

Verwijderd

Topicstarter
Wat dacht je van quota's op de mailboxen zetten? Of wil je niet dat de mensen maar een max aantal mb per mailbox mag gebruiken? Zo ja, kan je ze eventueel adviseren op *.pst bestanden te gebruiken zodat je mailserver ook niet word belast ;)
We gaan gebruik maken van quota's op de mailboxen en willen de mailboxen automatische laten archiveren. Het archief bestand (*.pst) word vervolgens op het netwerk opgeslagen zodat de mail niet verloren gaat in geval van een computercrash.
Het instellen van het archiveren van de submappen in postvak-in moet per submap worden ingesteld weet iemand of dit ook in een keer kan?

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 24-11-2005 13:29 ]

Pagina: 1