Adres lijst msn/hotmail importeren in outlook express

Pagina: 1
Acties:

  • cool0
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-06 16:49
Ik moet een email sturen naar een x aantal mensen maar dat wil ik doen via me outlook express. Nu heb ik veel email adressen in me hotmail staan en nu wil ik die addressen ook graag in me outlook express hebben staan. Nu heb ik al op google gezocht op importen msn adressen in outlook en importen hotmail etc maar niks relevants kunnen vinden dus hopen dat jullie een antwoord hebben.

Ik vrees niet de man die 10.000 trappen heeft beoefend maar de man die 1 trap 10.000 keer heeft geoefend


  • Motrax
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online

Motrax

Profileert

Hmmm. Kan waarschijnlijk niet. Importeren naar hotmail toe is geen probleem, maar eruit.

Misschien een work-a-round: e-mailadressen kan je ook naar messenger exporteren. Vervolgens kan je in OE de e-mailadressen vanuit messenger weer importeren. Misschien dat dit werkt.

☻/
/▌
/ \ Analyseert | Modelleert | Valideert | Solliciteert | Generaliseert | Procrastineert | Epibreert |


  • cool0
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-06 16:49
Maar hoe je dat dan als je het via messenger wil importeren?

Ik vrees niet de man die 10.000 trappen heeft beoefend maar de man die 1 trap 10.000 keer heeft geoefend


  • Motrax
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online

Motrax

Profileert

Vroeger, toen ik nog MSN en OE gebruikte, kreeg ik de contactpersonen van MSN ook in het adressenboek van OE, maar ik weet niet meer hoe.

Wat je ook kan doen is de contactpersonen van MSN exporteren, dat wordt een xml file. Vervolgens importeren in OE, desnoods bestand iets bewerken met zoeken vervangen en naar een txt bestand omzetten.

Er is dus geen kant en klare oplossing, maar het is met een paar omwegen wel mogelijk.

☻/
/▌
/ \ Analyseert | Modelleert | Valideert | Solliciteert | Generaliseert | Procrastineert | Epibreert |


  • henkleerssen
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

henkleerssen

Your life is as you narrate it

Cool0> nou heb ik geen hotmail account.. maar eeuh heb je niet bij een of andere pagina daar geen overzicht van al je mail adressen? En dan copy/past naar excel.. en vervolgens opslaan als CSV en dan importeren naar Outlook.. ?

offtopic:
Jij hebt onlangs enquetes bij mensen af moeten nemen zag ik met de search. Kun je eens kijken naar [rml][ JS/HTML]Poll/enquete verwerking zonder server[/rml] ? Modsurvey gebruik is wel te doen?