Toon posts:

Exhange 2003 Message Tracking

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Via message tracking zie ik elke dag op een tweetal vaste tijdstippen een bericht van een gebruiker (beheerder) naar een vast adres.

Het onderwerp is echter leeg.........lijkt op een proces wat iets dagelijks 2 x per dag verstuurd. Bericht wordt vanaf Exchange 2000 server naar een Exchange 2003 gestuurd via het lan, beide servers staan in hetzelfde netwerk.

Via Exchange 2003 message tracking zien we het bericht wel binnenkomen rond het tijdstip van verzending en deze wordt bezorgd, echter in de betreffende mailbox is dit bericht niet terug te vinden.

Wat kan dit zijn ? Meldingen inzake backup / virusscanner enz. worden via hetzelfde traject verstuurd en zij wel te traceren aan de hand van het onderwerp.

Wie kan mij helpen ?