Toon posts:

Kan Geen Verbinden Met Exerne Ip Maken

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hallo

ik hoop dat iemand mij kan helpen het is als volgt:

het maakt niet uit wat voor server programa ik gebruik (ftp http server / game hosten)mensen kunnen niet inloggen via mijn wan ip(externe ip)

ik heb in mijn (router) bij Virtual Servers de poorten die ik nodig heb geforward/open gezet naar de interne ip van de server

zie hier : screenshot1

en ik heb ook bij DMZ me interne ip ingevuld zie hier : screenshot2 ( alleen de 2 onbreekt in het plaatje )

over firewal gesproken ik heb er( 2 )die van windows maar die heb ik uitgezet // en nog 1 in me router en die staat aan dus eigenlijk( 1 )

THNX en ik hoop dat iemand mij kan helpen

Verwijderd

Weet je zeker dat je ip 192.168.2.2 is? En volgens mij hoef je niet beide te doen, maar één van beide.

[ Voor 21% gewijzigd door Verwijderd op 24-09-2005 19:35 ]


Verwijderd

Topicstarter
ik heb bij dmz maar de interne ip adres gevult van de computer met de .... ftp http server

dus ik weet wel zeker dat het goed

ik heb bijde geprobeerd ;(

Verwijderd

Vreemd, lijkt me gewoon te werken. Als je niet beide tegelijk hebt ingesteld moet het gewoon werken (het beste is natuurlijk met Virtual Server).

Ik neem aan dat dat wel goed is, maar heb je een vast ip-adres op de server-pc ingesteld?

Verwijderd

Topicstarter
stel ik neem een ftp server ..

dan kan met bp ftp server allleen de passive ip/fixed ip adres in vullen
meeer niet

..

Verwijderd

Verwijderd schreef op zaterdag 24 september 2005 @ 19:57:
stel ik neem een ftp server ..

dan kan met bp ftp server allleen de passive ip/fixed ip adres in vullen
meeer niet

..
Kun je iets duidelijker zijn :? Je moet bij netwerkinstellingn je ip-adres vast instellen, dus niet op automatisch ip-adres verkrijgen.

Verwijderd

Topicstarter
ik zal me god niet weten waar ik dat moet instellen

Verwijderd

Gevalletje poortmappen: Het Grote Poortmappingsverhaal
Pagina: 1