Nou, het zit dus zo. Ik heb dus aangeboden, om voor de zelfde prijs, wat het zou kosten als ik alles zou moeten editen, een compleet nieuwe site te maken.
We spreken hier over om en nabij de 50 euro, niets bijzonders, maar wel leuk als zakcentje, en lui ben ik ook niet, dus werken wil ik er wel voor.
Frontpage vind ik onhandig, ik klop mijn eigen code het liefst, dan werkt het ook..
Over de aantal pagina's, ze hebben nu het zo gedaan:
Op de contact pagina staat een kaartje, met route beschrijving, dat is contact1.html, dan klik je op inzoomen, en dan laad ie contact2.html, vervolgens contact3.html, en dan kan je alleen nog terug.
Dat is toch ook met een simpel stukje code op te lossen?..
De site hoeft helemaal niet onderhouden te worden, het is puur informatie over het bedrijf, denk niet dat dat snel verandert. Er is dus geen constante toevoer van nieuws.
En dan nog, het gaat hier om 50 euro, en daar maak ik de hele site voor, ( wat moet ik anders, dat is 7 weken spam rondbrengen!) en dan kan ik me moeilijk voorstellen, dat ze voor exact de zelfde prijs, niet meteen een goede site willen

Garyu schreef op woensdag 14 september 2005 @ 20:52:
- Onderhoudbaarheid / portabiliteit van de code? Iemand anders kan de code niet lezen, en kan deze later dus ook niet aanpassen mocht er iets veranderen, dus zal hij van scratch opnieuw moeten beginnen. Ergo, doe het nu goed, bespaar later. Ook het feit dat Frontpage code alleen met Frontpage bij te houden is is enigzins lastig. Wie zegt dat je die site voor de rest van je leven alleen met Frontpage bij wil houden? Zou wel handig zijn om bijvoorbeeld thuis (wie weet) even snel een aanpassing te maken. Dat gaat niet, want je hebt Frontpage niet geïnstalleerd

.
De code slaat helemaal nergens op inderdaad. Zo is de tekst gepositioneerd door een heleboel <BR>...

Onder het motto van: doe het nu goed, bespaar later, wil ik dit ook doen. Het scheeld mij behoorlijk wat zoekwerk, en rommel werk. ( de site bestaat uit tig plaatjes

, die ook ge-edit moeten worden )
[
Voor 31% gewijzigd door
Timo op 14-09-2005 20:56
]