Toon posts:

HSQL dbase corrupt fix?

Pagina: 1
Acties:
  • 51 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
De database van mijn programma "Sportlink" is kapot. corrupt gemaakt door het programma zelf. Dit is al een keer eerder voor gekomen maar toen had ik een backup. nu dus niet!

dit is een SQL bestand van het 'merk' HSQL. dit is een datbase voor Java. Ik heb me al helemaal gek gezocht naar een mooie repair tool, maar het mocht niet baten.

Weten jullie een manier om het te fixen of een repair tool. als er evt. betaald zou moeten worden is dat geen probleem! tis het namelijk erg belangrijk en kan mij 1500 leden invoeren schelen :p

de gene die mij kan helpen zal ik eeuwig dankbaar zijn O-)

als het 't verkeerde forum is move 't maar. dit leek me het beste forum ervoor ;)
thanks alot

Als iemand voor mij dit bestand even zou willen checken zeg het dan even!

  • Creepy
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23:02

Creepy

Tactical Espionage Splatterer

Tjah, zo werkt het hier niet.

We gaan er hier op GoT vanuit dat je in eerste instantie zelf opzoek gaat naar een oplossing en dat je dat ook aangeeft in je startpost. Mensen gaan betalen voor iets is weer werving en dat staan we in geen enkele vorm hier toe.

Met behulp van google kan je denk ik wel vinden hoe je je DB kan repairen. Ik zie wel voorbij komen dat het kan voorkomen dat je DB echt niet meer te repareren valt en dat je dan een backup moet terugzetten dus ik hoop niet voor je dat dat het geval is.

"I had a problem, I solved it with regular expressions. Now I have two problems". That's shows a lack of appreciation for regular expressions: "I know have _star_ problems" --Kevlin Henney


Dit topic is gesloten.