sandisk sddr-75 wordt niet herkend door windows XP

Pagina: 1
Acties:

  • rickmans
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Voor mijn digitale camera heb ik een sandisk sddr-75 om het kaartje uit te lezen en om de foto's dus over te zetten naar mijn PC. Echter ik heb nu een andere pc (nieuwe :Y)) met daarop windows XP SP2 pro, iedere keer als ik de sandisk in een van mijn usb poorten stop (ik heb verschillende poorten geprobeerd) krijg ik de melding "usb device not recognized".

Ik heb op diverse sites wel gezien dat het een bekend probleem is met windows XP, echter ik heb op geen van de sites een oplossing gezien voor deze kwestie. Tenminste niet één die óf uitvoerbaar was óf tot de gewenste oplossing leidde. Heeft iemand hier wellicht nog ideeen voor?

Don't mind Rick


  • rickmans
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Overigens lukt installeren met oude drivers niet onder XP omdat ik tot nu toe alleen nog maar installers heb kunnen ontdekken die meteen afbreken zodra ze XP ontdekken. Dus wellicht als iemand de losse drivers heeft dat ik kan ook verder zou kunnen.

verkapte kick

Don't mind Rick