Toon posts:

DC++: wel upload, geen download

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb sinds kort een nieuwe verbinding met een bijbehoren nieuw modem: de CopperJet 810 RouterPlus


Nu kunnen mensen wel dingen bij mij downloaden, maar ik kan met de search nooit resultaten vinden (ook niet bij heel veel voorkomende bestanden) en kan dus zelf niet downloaden.

Nu heb ik al wat met instellingen zitten klooien n.a.v. andere soortgelijke vragen op GOT echter nog zonder resultaat.

Deze instellingen heb ik toegevoegd aan de modem-instellingen:
Reserved Mappings
Global IP Address Internal IP Address Transport Type Port Number
84.41.xxx.xxx 172.19.3.1 tcp 1510
84.41.xxx.xxx 172.19.3.1 udp 1510
Met uiteraard op de xxx mijn eigen IP.


In DC++ heb ik bij settings de active mode geactiveerd, mijn externe IP ingevuld en bij udp en tcp 1510 ingevuld.


Kan iemand zien wat ik zelf over het hoofd zie?

Als er nog andere gegevens van belang zijn, hoor ik het graag!

Verwijderd

Topicstarter
Iemand? :?

  • RobertJ
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 03-05 00:21
Probeer passive mode even?! :)

Life is what you make of it. Always has been, always will be.


  • Calamor
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 02-05 12:25
Volgens mij moets je ook de poort 1511 voor udp nemen. maar ik had er ook last van. Maar ik download ook al weer niet meer. En zo en dan. Maar ik had wel een keer een site gevonden waar dat probleem was kan het nu ff niet vinden. maar je kan wel ff op google zoeken. het is en nl's site

Verwijderd

Topicstarter
Dit is echt niet te geloven... Ik zit overal moeilijk te doen met instellingen en netjes allerlei tips op internet letterlijk op te volgen, en dan blijkt dat inderdaad passive de oplossing is.

Erg vaag, maar het werkt wel! Hartstikke bedankt!