Toon posts:

Internet explorer opent chello service en niet de goede site

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~boven444/chello.JPG
http://home.planet.nl/~boven444/chello.JPG

Een vriend van me heeft het volgende probleem.
Hij tikt een adres in explorer of klikt op een link.. internet explorer laadt.. en opent dan het bovenstaande scherm.. en niet de gevraagde website..

het probleem doet zich bij verschillende websites voor.. soms gaat het prima en soms gaat het niet goed.. zo langzamerhand begint het en hij een beetje vervelend te worden..

wie kan ons helpen??

alvast bedankt,

Gr Bas

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 07-09-2005 19:29 ]


  • sarcast
  • Registratie: Juli 2001
  • Nu online
de Chello helpdesk :)

"Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music."


  • SilentStorm
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 18-03 14:45

SilentStorm

z.o.z

Je hebt een ander macadres dan eerder en chello herkent je computer of router niet meer. Loop die stappen even door en je kunt weer inetten.. Zie faq :)

Mocht het na het doorlopen van de stappen weer voorkomen, controleer dan eens het ip adres (ligt het in de 10.x.y.z categorie, dan ben je niet bekend). Chello helpdesk kan evt alle gegevens wissen. En anders mag je ons wat gegevens over je netwerkapperatuur en instellingen geven :)

[ Voor 50% gewijzigd door SilentStorm op 07-09-2005 19:34 ]

Localhost is where the heart is