[Delphi 2005] Waar is de Transactional Data Module gebleven?

Pagina: 1
Acties:

  • Tomatoman
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 28-04 18:15

Tomatoman

Fulltime prutser

Topicstarter
In Delphi 7 zit een transactional data module (TMtsDataModule), die een COM+ variant is op de remote data module (TRemoteDataModule):
Afbeeldingslocatie: http://img91.imageshack.us/img91/2640/rdm77uo.gif

In Delphi 2005 kan ik hem niet meer vinden, terwijl de helpfiles zeggen dat hij in Delphi Projects - ActiveX te vinden zou moeten zijn. Niet dus.
Afbeeldingslocatie: http://img234.imageshack.us/img234/863/rmd20056nf.gif

Zie ik iets over het hoofd? Is er misschien een andere manier geïntroduceerd om databasetransacties uit te voeren met role-based security?

Een goede grap mag vrienden kosten.


  • LordLarry
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

LordLarry

Aut disce aut discede

Nee, die is idd niet meer te vinden. Overigens moet je wel een ActiveX Library project starten voordat je m zou kunnen zijn lijkt mij. Maar de unit is er nog wel degelijk (C:\Program Files\Borland\BDS\3.0\source\Win32\db\MtsRdm.pas), dus met een beetje knutselen moet het je vast lukken om het wel te gebruiken in je project.

We adore chaos because we like to restore order - M.C. Escher


  • Tomatoman
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 28-04 18:15

Tomatoman

Fulltime prutser

Topicstarter
Daar kan ik hem inderdaad vinden. Ik vind het alleen nogal verdacht dat hij 'zomaar' verdwenen is, dat vind ik nogal rieken naar deprecated functionaliteit. Welk equivalent biedt .NET (WinForms of VCL) eigenlijk voor DataSnap?

Een goede grap mag vrienden kosten.


  • LordLarry
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

LordLarry

Aut disce aut discede

Client ondersteuning in de vorm van TDCOMConnection in VCL for .Net. Geen server side ondersteuning verder. Als ik met niet vergis.

RemoteServer, RemoteConnection, DataSync en DataHub in WinForms/Borland Data Provider. Zie onderstaande links.

http://bdn.borland.com/article/0,1410,32979,00.html
http://www.drbob42.com/examines/examin60.htm
http://bdn.borland.com/article/0,1410,33280,00.html
http://www.lemanix.com/nick/Camtasia/DataHubDataSync.html

We adore chaos because we like to restore order - M.C. Escher