[Debian jabber] problemen met configen transports jabberd

Pagina: 1
Acties:

  • FvH
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 07-01-2025

FvH

Aan het typen...

Topicstarter
Ik heb middels dselect jabberd, jabberd-common, icq, aim, yahoo en msn transport geinstalleerd. Ik heb de xml files doorgespit en voor zover ik weet alle config opties gehad en geset.

Als ik nu met een client mezelf registreer bij m'n server gaat dat goed, als ik vervolgens op config transports klik, zie ik ook mijn 4 transports. Als ik echter een transport wil configureren zoekt hij een tijdje naar iets en meldt dan dat er een time-out was :S

Ik ben echt clue-less wat het kan zijn. In de errorlog van jabber staat niets!!

Iemand ervaring met configgen van jabber transports?

What are clouds made of? Linux servers mostly!


  • Zwerver
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Heb je al geprobeerd om via telnet te testen of het werkt?

Woonachtig Down Under. Ik negeer je insults niet, maar tegen de tijd dat ik ze lees zijn ze meestal niet relevant meer


  • FvH
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 07-01-2025

FvH

Aan het typen...

Topicstarter
nee, maar ik heb ook echt geen idee hoe dat te testen via telnet. Naar welke poort moet ik connecten dan?? :S

What are clouds made of? Linux servers mostly!


  • Sendy
  • Registratie: September 2001
  • Niet online
Dat telnet kan je wel lezen in de jabber documentatie.

Verder kan het alles zijn. De jabber configuratiefiles zijn niet makkelijk. Als je "gewoon" jabber aan de praat hebt moet je eerst met een (1) service extra beginnen. Niet alles tegelijk.