Na 2, 5 jaar fulltime bij de zelfde organisatie gewerkt te hebben, was ik dus toe aan een nieuwe verfrissende uitdaging( dus elke dag hier en daar solliciteren, je kent het wel. Vorige week had ik een "open" sollicitatie verstuurt naar Mediamarkt. Ik dacht "nooit geschoten is altijd mis". Kreeg ik net een uitnodiging in m'n email van Media Markt Enschede voor een oriënterend gesprek als financieel medewerker. Vloog ik dus half de lucht in van blijdschap, dat het dus allemaal zo snel ging, had dit niet verwacht. Kom ik mezelf binnen 2 minuten weer tegen, ik heb nog nooit een sollicitatiegesprek gehad. De baan op heden ogenblik heb ik via via. Geen CV, geen sollicitatie, niks noppes nada. Helaas heb ik alleen m'n VMBO TL+ 3 losse certificaten zoals Financieel, Administratie en Marketing.(vroegtijdig gestopt met school), dus om nou hoge banen te krijgen, Not a Chance, i Think. Dus is dit wel een mooie denk ik.
Dus nou was ik nieuwsgierig wat jullie ervaringen zijn in het solliciteren en mooiste zou zijn als je zelfs ervaring hebt met Mediamarkt Te Enschede..
Dus nou was ik nieuwsgierig wat jullie ervaringen zijn in het solliciteren en mooiste zou zijn als je zelfs ervaring hebt met Mediamarkt Te Enschede..