Verwijderd schreef op zondag 28 augustus 2005 @ 20:20:
Bedankt voor de reacties.
Ik heb geprobeerd met een boormachine en een diamandboortje van 4mm de gaatjes te maken, maar ik kwam er niet doorheen. Ben uitgeschoten en er zit nu een half gat naast de mal. Godzijdank werkt het moederbord nog.
Binnenkort ga ik het nog een keer proberen. Is er iemand die tips heeft om - hopelijk gemakkelijk - door het moederbord te gaan?
Diamantboortje

, widia ( wie als diamant, duits ) bedoel je zeker, ( een echt diamantboortje, zoals een tandarts die gebruikt, gaat er zeker wel in) , die zijn voor beton, die hebben een stompe punt, voor het vergruizen van kiezels etc, niet voor het vergruizen van je mobo.
Pak een 2 mm hhs metaalspiraalboortje, boor hier mee voor, deze schiet niet zo snel uit, en maak dan het gaatje op de juiste maat met ook een hhs metaalspiraalboor.
Je kan het toekomstige gat afplakken maar dan weet je niet meer waar je moet boren.
Een specialist weet alles van niks en een generalist weet niks van alles.