Toon posts:

Het achterhalen / vastleggen van visitor paths

Pagina: 1
Acties:
  • 43 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hoi mensen,

op het internet is redelijk veel informatie te vinden over webstatistieken (de w3 site is daar eentje van). Maar helaas kan ik vrij weinig vinden over het achterhalen / vastleggen van visitor path. ik zal aan de hand van een voorbeeld duidelijk maken wat ik ermee bedoel:

een bezoeker gaat naar het volgende website (link via google). De structuur van de website ziet er als volg uit:

- index.html
- pagina1.html
- pagina2.html
- pagina3.html

de gebruiker komt via google dus via index.hmtl. Vervolgens klikt de bezoeker op pagina3 en vervolgens pagina 2 en verlaat vervolgens de website. de visitor path ziet er dus als volg uit:

google > index.html > pagina3.html > pagina2;

mijn vraag is hoe leg ik dit vast? voor een bezoeker? ik heb werkelijk geen idee hoe ik dit vast kan leggen zowel niet in C# / ASP.net als in PHP.

hopelijk kunnen jullie mij hierbij helpen _/-\o_

  • gorgi_19
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 27-04 18:17

gorgi_19

Kruimeltjes zijn weer op :9

Digitaal onderwijsmateriaal, leermateriaal voor hbo


Verwijderd

Topicstarter
ja zoiets alleen wil ik graag weten hoe ik dat voor elkaar kan krijgen. Dus iets met sessie?

  • .oisyn
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 01-05 21:33

.oisyn

Moderator Devschuur®

Demotivational Speaker

Iets met sessies ja, als je niet weet hoe sessies werken verwijs ik je naar de PHP / .Net documentatie en de vele topics en websites die hieraan gericht zijn op het internet. Als je vervolgens die gegevens wilt analyseren kun je beter in de topic kijken waar gorgi_19 al mee kwam.

Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.


Dit topic is gesloten.