Toon posts:

Past Zalman 7700-AlCu in MSI K8N Neo2 Platinum?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een AMD Athlon 64 3000+ Winchester met de standaardkoeling er nog op. Temps: Idle > 42 en Stressed > 52. Ik wil de proc. overklokken maar met deze temps kom ik niet erg ver lijkt me. Ik wil misschien een Zalman CNPS 7700-AlCu kopen maar vrees dat deze niet zal passen op m'n mobo.. een MSI K8N Neo2 Platinum. Op de site van Zalman staan afmetingen van de afstand waarop andere onderdelen moeten zitten wil de koeler passen. Ik heb ff gemeten en het zou net moeten gaan, maar ik ben er absoluut niet zeker van.. ik heb verder een Gigabyte ATI Radeon 9200SE, die niet veel ruimte op mobo inneemt.

Mocht een 7700-AlCu niet passen is het dan de moeite (en het geld) waard om een 7000-AlCu of Cu te kopen.. schilt het veel met de standaardkoeling?

Mobo plaatje: http://www.pcmegastore.nl/catalog/images/K8N_NEO2.jpg

Post maar als je nog iets wilt weten..

  • KifArU
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Of simpeler: NEE, dit past niet. De 7000 wel en die voldoet prima.

[ Voor 61% gewijzigd door KifArU op 20-08-2005 13:54 ]


  • OcGuru
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 00:49

OcGuru

Giulietta Qv

KifArU schreef op zaterdag 20 augustus 2005 @ 13:53:
Of simpeler: NEE, dit past niet. De 7000 wel en die voldoet prima.
lol...


[rml]DesertShooter in "[ OC-939] De MSI K8N Neo 2 - OC Thread pa..."[/rml]

Daar past die prima :) er moet alleen wel een stukje plastic/karton ertussen zodat ze geen contact maken ;)

Bl44t


Verwijderd

Topicstarter
Op die foto zit er geen kartonstukje tussen..

Verwijderd

Topicstarter
Ik zou ook nog een Coolermaster Hyper 6 kunnen nemen, presteert die beter of slechter? Of even goed?

Verwijderd

Topicstarter
Ik kan de backplate van de standaard koeler/heatsink niet verwijderen.. nu kan ik de Zalman backplate niet bevestigen. Wat nu?

  • -Sir_Killalot-
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 30-11-2025
Beetje laat, en misschien ben je er al achter / heb je het ergens gevonden:
Trek iets harder aan de backplate: zit gewoon met plakband aan je bord geplakt. Als je eenmaal een stukje los hebt komtie er zo af.

  • sapphire
  • Registratie: November 2002
  • Nu online

sapphire

Die-hard pruts0r

Verwijderd schreef op zaterdag 20 augustus 2005 @ 14:41:
Op die foto zit er geen kartonstukje tussen..
kijk nog eens, ik zie er wel een kartonnetje tussen zitten

Gabriël AM5

Pagina: 1