Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Leds / Weerstanden / Serie-Parralel ?!

Pagina: 1
Acties:
  • 126 views sinds 30-01-2008

  • Heaget
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 20-11 10:51
Beste Tweakers,

Ik wil me eerst innig verontschuldigen voor de vraag, ik weet vast en zeker dat het al een keer of 1000 is gevraagd maar ik begrijp het gewoon nog niet.

Ik wil de onderkant van mijn case verlichten met ongeveer 56 leds, deze moeten op een gewone molex connector komen. Nu begrijp ik zelf dat het niet gaat lukken als ik dit in serie ga schakelen, maar hoe moet ik het dan wel gaan doen?! En kan dit allemaal op 1 molex of moet ik er dan meer gaan gebruiken? Als iemand het voor zou kunnen tekenen en ook kan vertellen wat voor weerstanden ik moet gaan gebruiken dan zou dat heel erg vriendelijk zijn.

Het gaat om deze leds.

Kleur: Ultra Violet
Lens kleur: Water Clear
Kijkhoek: 30 Graden
Sterkte bij 20mA: 200 mcd
Doorlaatspanning: 3.0 - 3.8 Volt
Maximum stroom: 20mA
Golflengte: 395nm


Heaget

  • -DarkShadow-
  • Registratie: December 2001
  • Niet online
maak 19 slierten van 3 ledjes en een weerstand van 30 ohm. Deze 19 slierten sluit je met de ene kant aan op de 12V draad en met de andere kant op de zwarte draad. tadaa!

Specialist in:
Soldeerstations
Oscilloscoop


  • Sprite_tm
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 29-10 06:07

Sprite_tm

Semi-Chinees

Dat is hier op GoT al vrij vaak uitgelegd: als je de search gebruikt had had je genoeg resultaten gekregen. Zeker als je er zelfs zeker van bent dat het al 1000en keren langs is gekomen had je wel kunnen bedenken dat er dan ook antwoorden gegeven zijn.

Relaxen und watchen das blinkenlichten. | Laatste project: Ikea Frekvens oog


Dit topic is gesloten.