Mobo Asus MB P4P800 SE Intel herkent diskettedrive

Pagina: 1
Acties:
  • 25 views sinds 30-01-2008

  • repsaj
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 26-03 09:10
Daag,
Ik heb net een nieuwe Pc en heb daar een Asus MB P4P800 SE Intel (socket 478) Mobo inzitten. Met de bijbehorende cd ervan heb ik o.a. Asus update geïnstalleerd en heb deze uitgevoerd. Nu herkent de pc opeens een diskettedrive, maar die zit niet in de pc. Hoe zit dat? Ik heb niet voor niet die diskettedrive eruit gelaten, omdat ik hem zo irri vond..

Bvd.

Mvg

x


  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Staat hij toevallig wel aan in de bios?
Na een bios upodate worden de defaults geladen namelijk en staat de drive standaard op een 1.44MB fdd.

  • repsaj
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 26-03 09:10
Terw_Dan schreef op zaterdag 13 augustus 2005 @ 00:04:
Staat hij toevallig wel aan in de bios?
Na een bios upodate worden de dfaults geladen namelijk en staat de drive standaard op een 1.44MB fdd.
Hoe zit ik dat? :X

x


  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 20:44

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Asus staat erom bekend goede en uitgebreide manuals bij hun producten te leveren, met duidelijke uitleg van BIOS en -updateprocedures.

Bij een flash worden defaults geladen, wat die zijn vind je in je manual. Graag daar eerst kijken voor je een topic opent :o

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.