Toon posts:

Andere Micro ATX voeding in de Silverstone LC11

Pagina: 1
Acties:
  • 54 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb al enkele maanden de Silverstone LC11 (Black) kast met mediacenter en een m-atx board (socket 754) met een Athlon 64 3400+ processor.
Ik wil er graag een zwaardere videokaart (X800Pro) inzetten maar dat zal waarschijnlijk teveel vermogen van de 240W PSU vragen die er standaard inzit.
Ik heb zo rondgekeken en kom een aantal (maar niet erg veel) micro ATX PSU's tegen die allen tussen de 300W en 320W liggen. Ik ben vooral benieuwd of de Animo M-ATX 320W PSU geschikt is voor de Silverstone LC11. Die PSU wordt vooral toegepast in DIGN HV5 kasten.

Wie heeft er ervaring met die 'Animo' PSU (qua prestatie / geluid) en kan me vertellen of 'ie ook werkelijk in de Silverstone LC11 kast past. Mijn mobo heeft trouwens 20pins ATX Power / 4pins ATX12V aansluitingen. Ik weet dat Silverstone zelf een 300W voeding aanbiedt maar vraag me af of 'ie evenveel herrie maakt als z'n 240W broertje. Ik vindt hem namelijk teveel kabaal maken.

Misschien weet iemand nog andere alternatieve M-ATX PSU's voor de Silverstone LC11.

Alvast bedankt voor jullie reacties...

  • The__Virus
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 21:21
Qua ervaringen kun je beter reviews op internet zoeken. Er is maar een heel kleine kans dat iemand dezelfde voeding heeft en in dit topic kijkt. Als hij verder de normale micro-ATX specificaties heeft (dus hetzelfde is als dat je nu hebt) zal deze gewoon passen. Qua geluidsproductie kan ik je er natuurlijk niets over zeggen en verwijs ik je verder naar het internet. Alternatieve voedingen kun je ook zelf zoeken. Misschien kun je dit topic hier beter laten sluiten en in overige hardware laten plaatsen (of dat de mod dit verplaatsen voor je wil doen), want daar wordt veel meer over voedingen gepraat.

Verwijderd

Ik zelf deze voeding in een Enermax m-atx gemod en moet zeggen met amd3700+ / 2gb geheugen en ati x800pro plus twee 120gb sata gaat het helemaal perfect zonder enige vast lopers!
Ik zal wat foto''s posten voor je... even zoeken!

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 20:44

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

GoT Huisregels

- gaat je vraag over een Processor, Moederbord of Geheugen? Nee he... dan hoort hij ook niet in dit subforum :o
- als iemand ervaringen heeft met product X, dan post hij dat wel. Het is niet de bedoeling om naar ervaringen te vissen
- M-ATX bestaat niet, wel microATX, alleen kort je dat af als uATX. Zie o.a. het SI voor waarom :z

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.