VPN printen op eigen printer

Pagina: 1
Acties:

  • FiXxXeR39
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 25-02 15:13

FiXxXeR39

FiXxXeR wants to fix things

Topicstarter
hallo,
via vpn log in op de zaak in om thuis te werken. Dit gaat gewoon via smartVPN van draytek en daarna open ik een remote desktop connection. Op deze manier log ik op de zaak in. alleen als ik nu wat wil printen komt het er op de zaak uit. Ik wil graag dat het er op mijn printer thuis uitkomt.
Is dit mogelijk? het is een simpele usb printer.
bedankt

FiXxXeR


  • Battle Bunny
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 02-02 21:41
Yup. Moet je in de instellingen van de RDP verbinding aanzetten dat hij de printer mag redirecten, EN op de server moet de driver worden geinstlaleerd van je printer. Daarna (bij de volgende login) maakt 'ie automatisch je printer aan.

  • Jiriki
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 29-04 16:20
In remote desktop aanvinken dat je je lokale printer wilt sharen? Werkt hier altijd prima.

"Yes," said the skull. "Quit while you're a head, that's what I say." -- (Terry Pratchett, Soul Music)


  • Gunner
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Gunner

Invincibles

Ja maar dan moet de server deze driver wel hebben anders staan er mooie foutmeldingen in de event vieuwer van de server waar je heen verbind

Still warm the blood that courses through my veins. | PvOutput | ARSENAL FC