Dane Elec vs Corsair

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

  • autodidact
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 30-06-2024
Hoi allemaal,
Na veel geploeter heb ik deze pc besteld
Afbeeldingslocatie: http://img245.imageshack.us/img245/2493/azerty4vv.jpg

nu zie ik dat voor dezelfde prijs ik misschien beter corsair zou kunnen nemen,
*CAS latency van 2.5 ipv 3
*corsair komt tenminste voor in de lijst van asus zelf http://www.asus.nl/products/mb/qvl/A8N-SLI-DDR400.pdf
*net zo duur met zelfde specs

ik weet dat 0.5 clock niet veel uitmaakt (naar horen zeggen) maar alle kleine beetjes helpen toch? of is dit echt niet de moeite van het veranderen van de order waard (zijn er nog andere dingen die wel veranderd moeten worden anders? sta open voor suggesties natuurlijk :))

toetsenbord, scherm en geluid heb ik tuurlijk al :)

[ Voor 6% gewijzigd door autodidact op 03-08-2005 14:50 ]

http://specs.tweak.to/12504


  • aramdin
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 24-07-2024
Ik zou ipv Dane Elec of Corsair voor Kingston geheugen kiezen, als je niet gaat overclocken is Dane Elec of Corsair al een goede keus. Beste rangorde in mijn ogen zou zijn (voor jouw situatie): Kingston > Corsair > Dane Elec. Ik zou sowieso voor Corsair gaan ipv Dane Elec, heb je ook lifetime warranty. Volgens mij geeft Dane Elec iets van 10jaar, not sure though :)

Voor de rest ziet het er goed uit. Als je wat meer geld uittrekt kan je maybe een 6800gt of X800Pro kopen. Wat ook kan is ff doorsparen en dan nog een 6600gt kopen om gebruik te maken van SLI :)

Als je wil gamen kan je nog een andere muis overwegen, aanraders: Logitech MX510/MX518/MX1000

Instagram / YouTube


  • autodidact
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 30-06-2024
@ Aramdin,
Kingston is dus het best om te overklokken? was ik niet van plan though, ben daar na een ongelukje met een CPU een paar jaar geleden niet zo'n held meer in 8)7. Nu zal ik ze een mailtje sturen of ik het nog kan overschakelen naar corsair, er staat dat daar ook levenslang garantie op zit.

Over die videokaartjes zitten we aardig op 1 lijn :). Ik kijk dit ff aan, en als het nu al niks is kan ik er nog 1tje naast planten. Het plan is pas over een jaar of anderhalf er 2 nieuwe in te gooien though, dat ik dan weer mee kan zogedacht :)


en over die muizen, die hebben allemaal een staart!!! na 6 jaar cordless kan ik echt geen staart meer dulden :P hihi
en die mx1000 is nog te nieuw met zn laser techniek (zal wel batterijen vreten) en pleurisduur :S

[ Voor 20% gewijzigd door autodidact op 03-08-2005 15:09 ]

http://specs.tweak.to/12504


  • db87
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 27-05 21:12

db87

Mach 2 GT modded

Corsair is een beter overklok merk dan Kingston.
Ik weet niet hoe jij erbij komt dat dit anders zou zijn aramdin... :?
Kingston is meer een stabiliteits merk.

ECT Prometeia Mach 2 GT modded


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Alle kleine beetjes zijn altijd mooi meegenomen ;)

Verder valt dit gewoon onder Welke moet ik nemen? vragen die reeds in de FAQ staan beantwoord.

Dit topic is gesloten.