[XP] MP3's sorteren op datum gewijzigd*

Pagina: 1
Acties:

  • elgringo
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23-03 09:50
Als je een map van windows hebt, bijv. mijn documente, kun je hier dmv recht op iets leegs te klikken sorten op laatst gewijzigd. Dit kan ook als je beeld->details doet en dan op de kolom laatst gewijizigd klikt.
plaatje:
Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/hab/norm.jpg

Windows is nu zo slim dat als er is een map vooral mp3's staan niet de standaard structuur te pakken maar de mp3 tags, oftewel je kan nu sorteren op album, artist, title, jaar van uitgave etc
plaatje:
Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/hab/mp3.jpg en
Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/hab/mp32.jpg

Ik wil nu dus die mp3's op datum gesorteerd hebben zoals bij het eerste plaatje. Maar dit lijkt me niet te lukken. Ik heb bij de mapopties deze ipv op muziek al op alle documenten zoals bij de mijn documenten gezet, heb al andere documenten (word, excel, etc.) in de mp3 map gezet dus dat er niet alleen mp3 in staan. Maar beide mag niet helpen.
Mapopties komen ook overeen, maar toch ziet de mp3 map er anders uit

Nu ga ik er vanuit dat dit wel mogelijk is. Weet iemand hoe dit in te stellen is?

if broken it is, fix it you should


Verwijderd

Bovenaan op het grijs ve kolomkop klikken (rechtermuisknop) - in snelmenu kan je dan kiezen voor gewijzigd op. Dit verschijnt dan als extra kolom erbij.

  • elgringo
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23-03 09:50
Verwijderd schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 14:52:
Bovenaan op het grijs ve kolomkop klikken (rechtermuisknop) - in snelmenu kan je dan kiezen voor gewijzigd op. Dit verschijnt dan als extra kolom erbij.
Dat ik dat nog niet geprobeerd heb, maar waarom staat hij dan niet bij sorteren op, of komt het omdat ie ook niet bij de details staat?

En misschien belangrijker nog, waar staat windows deze layout moet gebruiken ipv de standaard?

if broken it is, fix it you should